Aké vitamíny mi odporúčate na posilnenie imunity a potlačenie únavy?

Zodpovedané
4. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vitamínov.

Aké vitamíny, alebo výživové doplnky by ste mi odporučili na posilnenie imunity a zároveň aj na pocit únavy?

Mám 2,5 ročného syna, ktorého dojčím. Brigádne chodím pracovať a vstávam o tretej ráno. Pracujem s ľuďmi a od každého nachladnutého človeka ihneď ochoriem i ja.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam Vám užívať Koenzým Q10. Dodá Vám energiu a takisto aj posilní imunitný systém.

Doplnky obsahujúce kofeín, alebo guaranu sa počas dojčenia neodporúča užívať.
Samozrejme môžte užívať aj vitamínové doplnky určené pre dojčiace ženy.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová