Aký prípravok v tekutej forme odporúčate pre 5 ročného škôlkara a pre 40 ročné osoby na posilnenie imunity?

Zodpovedané
8. dec 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prípravkov na posilnenie imunity.

Čo odporúčate kúpiť v tomto období na posilnenie imunity v tekutej forme pre 5 ročného škôlkara a pre 40 ročné osoby?

Aký máte názor na Kalobu?

Ďakujeme

Dobrý deň,

pre deti v kolektíve odporúčam Imunoglukan sirup.
Pre dospelých Lipo C Askor sirup - lipozomálny vitamín C s najlepšou vstrebateľnosťou.

Kvapky Kaloba sa zvyčajne užívajú v prípade prepuknutia prvých príznakov. Ide o rastlinný liek, ktorý skracuje dĺžku ochorenia. Z praxe mám veľmi dobré skúsenosti najmä u detí, ktoré trápia opakované zápaly horných dýchacích ciest. Výťažok z muškátu ako hlavná účinná zložka pomáha čistiť dýchacie cesty od hlienu.

Lipo C Askor sirup

Lipo C Askor sirup je výživový doplnok odporúčaný pri stavoch sprevádzaných zvýšenou potrebou vitamínu C. Obsahuje tekutý lipozomálny vitamín C a výlučne zložky z geneticky neupravených surovín.

Imunoglukan P4H

Imunoglukan P4H je výživový doplnok vo forme sirupu, ktorý obsahuje prírodný imunoglukán a vitamín C.

Kvapky Kaloba

Kvapky Kaloba obsahujú patentovaný extrakt EPS® 7630 z koreňa juhoafrickej pelargónie Pelargonium sidoides.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut