Môžem užívať Livsane B-komplex vysoká dávka počas dojčenia?

Zodpovedané
15. dec 2021

Dobrý deň,

manžel dostal v práci balenie LIVSANE B-komplex vysoká dávka.
Momentálne mám veľmi stresujúce obdobie a chcela by som tieto vitamíny začať užívať. V noci ešte dojčím syna.

Môžem ich užívať počas dojčenia užívať?

Ďakujem

Dobrý deň,

počas dojčenia sa zvyšuje potreba B-vitamínov. Uvádzate kojenie syna len v noci, tak nevidím prekážku v užívaní Livsane B-komplexu.

Na zníženie stresu je vhodné doplniť aj magnézium.

Livsane B-komplex vysoká dávka s predĺženým uvoľňovaním

Livsane B-komplex vysoká dávka s predĺženým uvoľňovaním výživový doplnok s množstvom vitamínov. Neobsahuje laktózu.

Prajem pekný zvyšok dňa,
Mgr. Michaela Žáčková
Farmaceut