Môžem užívať Prenatal complete, keď užívam Stadapyrin?

Zodpovedané
22. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom Jamieson Prenatal complete s DHA a EPA. Užívam Stadapyrin 150 mg. Doteraz som brala Femibion 2, ale boli mi poradené vitamíny od Jamieson. Môj lekár má dovolenku, tak sa nemám s kým poradiť.

Môžem užívať Prenatal complete, keď užívam Stadapyrin?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Prenatal Complete obsahuje aj vitamín K1, ktorý podporuje zrážanlivosť krvi. Preto by ste tieto vitamíny nemali užívať, ak beriete lieky na riedenie krvi.

Femibion 2 tento vitamín neobsahuje, preto sú pre Vás vhodnejšie.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová