Aké sú vhodné vitamíny v druhom trimestri?

Zodpovedané
7. júl 2022

Dobrý deň,

som v druhom trimestri a hľadám vitamíny, ktoré budú vhodné na toto obdobie. Veľa tehotných užíva Fembion 2, no ja mňa zaujal aj JAMIESON PRENATAL COMPLETE MULTIVITAMÍN + DHA.

Ktoré z nich sú lepšie nastavené v hodnotách určitých vitamínov, ktoré momentálne moje telo a bábätko potrebuje?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemôžem vám odporúčať vyslovene jeden preparát. Vhodné je vybrať si preparát pre určitý trimester tehotenstva. Výrobcom je určené zloženie, ktoré je dostatočné pre daný trimester tehotenstva. Nadužívanie vitamínov nie je vhodné.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič