Aký bude postup v liečbe, keď mi nezabrali antibiotiká?

Zodpovedané
17. sep 2019

Dobrý deň,

užívam 7. deň antibiotiká a stále mi nezaberajú. Lekárka mi ich dala na bolesť hrdla a na zdúrené uzliny. Uzliny mám stále upchaté.

Aký bude postup v liečbe?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak sa nemáte dobre, tak by ste mali ísť za Vašim lekárom, ktorý sa na základe fyzikálneho vyšetrenia rozhodne čo ďalej.

Ak usúdi, že je potrebné odobrať krv na vyšetrenie zápalových parametrov, tak to urobí, podľa toho určí aj liečbu.

Takto sa nedá napísať, čo si máte dať, pokiaľ Vás nevyšetrí lekár.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková