Je možná bolesť hlavy kvôli dutine?

Zodpovedané
6. okt 2020

Dobrý deň,

už dlhšie ma trápi bolesť hlavy. Bolesť príde z ničoho nič 1x do 7 - 10 dní a to ako keby len nad ľavým okom.

Je možné, že to bude dutina?

Keď si dám tabletku od bolesti, tak ma to rýchlo prejde a potom mám cca týždeň od toho kľud.

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že Vašu bolesť hlavy spôsobí problém s dutinou.

Bolesti v uvedenej oblasti môže spôsobovať migréna alebo tzv. clusterová bolesť hlavy. Ide o bolesti, ktoré nemajú zrejmú príčinu.

Ak sa problém vyskytuje často, tak by ste mali navštíviť neurológa.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková