Má pálenie očí súvislosť s krčnou chrbticou?

Zodpovedané
8. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som 7 týždňov po operácii krčnej chrbtice, platničky c6 -7.

Stále mávam bolesti ruky a zápästia, bolesti hlavy. Večer to býva horšie, lebo ma hlava boli viac a pália ma aj oči.

Má pálenie očí súvislosť s krčnou chrbticou?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že pálenie očí súvisí s krčnou chrbticou, skôr pôjde o niečo iné, môže ísť aj o prvé prejavy alergie u alergikov.

Vzhľadom na počasie, ktoré je u nás posledné dni sa dá usúdiť, že už sa začali prejavovať prvé alergie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková