Mám pocit opuchu krku. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
8. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám pocit opuchnutia krku z bokov a aj pod sánkou. Keď otočím hlavu, tak to mám zdurené a hýbajúcu hrčku v tom. Vraj na svale. Trápi ma pocit spuchnutia. Ako keby som pod sánkou mala dvojbradu a vadí mi to pri prehĺtaní.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

s uvedenými ťažkosťami by ste mali navštíviť Vášho lekárka, ktorý Vás vyšetrí a objektívne zhodnotí nález na krku.

Následne podľa jeho uváženia Vás môže odoslať na sonografické vyšetrenie.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková