Možná borelióza a očkovanie proti Covid-19. Mala by som si na niečo dať pozor?

Zodpovedané
26. apr 2021

Dobrý deň,

pred 2 týždňami som si na nohe našla kliešťa. Teraz som si našla na tom mieste fliačik. Bola som aj u doktorky, nezdalo sa jej to typické pre boreliózu, ale z preventívnych dôvodov mi dala antibiotiká.

25.4.2021 by som mala dostať druhú dávku vakcíny AstraZeneca (po 10 týždňoch).

Mala by som si na niečo dať pozor?

Ďakujem

Dobrý deň,

myslím si, že môžete byť zaočkovaná druhou dávkou vakcíny AstraZeneca.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková