Sú moje problémy s búšením srdca v poriadku?

Zodpovedané
22. apr 2021

Dobrý deň,

mám problém s búšením srdca. 10. deň má Covid, ale srdce mi búšilo občas aj predtým, EKG som mala robené minulý mesiac a bolo v poriadku. Štítna žľaza tiež v poriadku a srdce mi búši stále. Pulz si meriam na oxymetri na prste a v kľude mám cez 90.

Je to v poriadku?

Beriem magnézium B6 proti úzkosti, ktorú občas mám, ale nemám ju potvrdenú. Len ma chytajú úzkostné stavy.

Ďakujem

Dobrý deň,

vo Vašom prípade by bolo vhodné doplniť EKG Hokter, vyšetrenie, pri ktorom Vám budú snímať 24 hodín EKG.

Ak bude toto vyšetrenie v poriadku, tak búšenie srdca môže byť prejavom úzkostnej poruchy.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková