Ako postupovať, keď exmanžel neplatí výživné?

Zodpovedané
19. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému, ktorý sa týka neplatenia výživného.

Aké mám možnosti, keď exmanžel neplatí výživné na maloleté dieťa?

Napísal, že výživné už ani nepošle.

Ďakujem

Dobrý deň,

ak máte právoplatné rozhodnutie o výživnom, tak si ho vezmite so sebou spolu s 20,- eurami a zájdite k najbližšiemu súdnemu exekútorovi a spíšte s ním návrh na exekúciu a na zadržanie vodičského preukazu.

Ďalšie možnosti si nájdite aj v skupine právne poradenstvo, kde problematika vymáhania výživného je prejednávaná každý deň.

S úctou,

Advokátska kancelária JUDr. Jána Kasenčáka
Zapísaný v zozname advokátov vedenom SAK pod č. 4907
Juraja Fándlyho 2163/7
010 01 Žilina
Slovenská republika

Tel: +421 (911) 541273
E-mail: office@kasencaklegal.eu