1. trimester - žiadna ranná nevoľnosť. Iba únava

1. nov 2022

Caute 😂 som v polovici prvého trimestra, nemám žiadne nevoľnosti …. Ale únava?!!!!! Však ja o 18tej už oci jak Tom si musím podložiť zápalkami…. To ste mali aj vy tak? Dakujem za odpovede 🙂

zuzuliatko18
1. nov 2022

Ja som mala, spala by som skoro stale. Pamatam si ako som bola na otocku sluzobne z BA do KE, nastastie Len ako pasazier v aute, spala som cestou tam aj naspat asi v kuse. Co si myslel sofer netusim, snad mi to nemal za zle🤣

panelacikova
1. nov 2022

ja som to mala takto. grcky celé tehotenstvo vôbec... ale prvé tri mesiace som každé popoludnie spala cca 2 hodiny...

svetlonos
1. nov 2022

Ahoj, ano 😁😂 S prestavkami na wc a jedlo som dokazala prespat 15 hodin denne. Myslela som, ze mam spavu nemoc 😂 Casom to preslo a bola som fit. Neboj aj to je ok, daj skontrilovat zelezo a pi vela vody 🙂 Prajem ti pekne tehotenstvo aj porod.

lucinka5051
1. nov 2022

Jasne, hned po praci som isla spat...vstala som na dve hodkyco som sa najedla, dala sprchu a zas spat 😅 nevolnost prisla az koncom druheho mesiaca a trvala dk konca tretieho 🙂

lenik98
1. nov 2022

Ta unava v 1.trimestri je peklo. Po praci som lahla do postele a prespala sa do dalsieho dna. Aj priatel mi hovoril ze sa zacina o mna az bat. Takto to bolo niekolko tyzdnov. Co sa tyka nevolnosti, myslela som si ze som jedna z tych stastnych, no nevolnosti mi zacali na konci trimestra - v 13.tt mi zacali tazke nevolnosti a vracanie a este sa drzia niekedy doteraz.. - som v 18tt. Unava presla celkom rychlo.

denden77
1. nov 2022

ano, pamatam si ako mi v kancli hlava padala 🤣
zle mi nebolo ani raz, absolutne 🤷‍♀️😊🙏

petronellla87
1. nov 2022

Anooo nevedela som ci som len tehotna alebo mam spavu nemoc🤣🤣🤣v druhom trimestri to preslo a teraz v tretom sa to vratilo😀

beata_k
1. nov 2022

Pri prvom rovnako ako ty. Nic len unava. Ja som si vzdy po praci pospala. 🙂

katesocka
1. nov 2022

Som tehotná druhý krát, ani v jednom tehotenstve som našťastie nemala nevoľnosti, ale únavu poriadnu, v kuse som mala chuť spať.

veronika966
2. nov 2022

To ti závidím, ja som 6tt a za to ja mám nevoľnosti aj za tri ženy a únava už skoro žiadna 😅😅🤦🏻‍♀️

zuzi0911
3. nov 2022

Ja únavu ani nie,zato nevoľnosti..ale akože teraz som v 20tt a občas ma lame počas dňa...inak pohoda 😊 a pri dcerách nebola ani únava,ani nevoľnosti...proste iba rastúce brucho 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre