Ako čo najskôr zistím pohlavie dieťatka?

10. aug 2022

Ahojky. Som 10tt a som neskutočne zvedavá na pohlavie bábätka. Mám už chlapčeka a myslím, že aj druhé bude chlapec. Ako to zistím, čo najskôr. A samozrejme. Prvé najpodstatnejšie je zdravie. Ale my ženy sme tak zvedavé tvory 🙄 pri prvom som to zistila v 22tt toto teraz nevydržím dovtedy 😁 pomoc, sú nejake testy z krvi na pohlavie čo nestoja 100€+??? Ďakujem

e1i
10. aug 2022

Mne dr povedala az v 20tt. Myslela som ze bude baba a bude chalan

autor
10. aug 2022

@e1i pri prvom som ja zas od začiatku hovorila z to bude chlapec aj bol. Teraz mám rovnaký pocit 🙈😁 Ale som zvedavejsia

pukina
10. aug 2022

nie take lacne testy nie su, bud iba "babske tipy", pri ktorych mas istotu 50% 😄 alebo si priplatis za babygen test. Alebo vydrzis kym ti to povie lekar. Mozno sa tentokrat babo ukaze skoro, nikdy nevies 🙂 ja som to chcela tiez skoro vediet a ako na potvoru sme to zistili az okolo 24tt.

anavixy
10. aug 2022

Tie z moču čo kúpiš v lekárni 😄 ale to sa asi mozes rovno spolahnut na svoj pocit 🥲 alebo ist na morfo v 12-13tt a dufat 😃 veru je to tazke cakanie 🥰

tatianamaria
10. aug 2022

Tie testy sú dosť drahé. Ani na ultrazvuku Ti to tak skoro nepovedia. Ja som zase nikdy nechcela vedieť čo čakám. Až po pôrode som to zistila. Tiež som bola strašne zvedavá, ale chcela som mať prekvapenie a stalo mi to za to.A ako hovoríš najdôležitejšie je zdravie.

lrnka
10. aug 2022

Napis mi súkromnú správu

jaskolka
11. aug 2022

Testy z lekárne sú úplne nepresne, tam obvykle vyjde fialová farba, čiže ťažko povedat.
Bud si pri platíš za tie z krvi alebo vydržíš pár týždňov.

autor
11. aug 2022

Viete ide hlavne aj o to, že ešte som to nepovedala rodine. A vlastne ani nechcem, kým neviem pohlavie. Prvé tehotenstvo som nepočúvala nič iné len že to bude URČITE DIEVČATKO! aj som ho chcela, ale normálne tými ich tipmi a trikmi a domácimi radami mo to akurát tak celé znechutili a normálne som bola taka namotana na dievča, že som bola pár dni sklamaná z pohlavia chlpec, aj keď som im od začiatku tvrdila že si myslím, že čakám chlapčeka. Takto im splechnem do tvare, že rovno čakáme a mohla ny som sa vyhnúť týmto rečiam že druhé uz bude dievčatko 🙏 a aj ja sama som taka nejaká nedockavejsia ako pri prvorodenom 😁

autor
11. aug 2022

@lrnka pisem

gertys
11. aug 2022

Pri prvom v 13tt na morfo pri druhom 12+6 tiez morfo. Pekne bolo vidiet pohlavne organy

evivb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bessdonna
24. aug 2022

ja som skusala cinsky kalendar,domaci test,soda bikarbonu,vzdy vychadzalo dievca.grochal v 13tt povedal,ze to vidi na dievca a moj gyn v 15tt tiez

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre