Alkohol na začiatku tehotenstva

17. apr 2022

Ahojte dievčatá . V skratke . Bábätko sme neplánovali . S mizom som bola minuly mesiac iba raz . No dnes som zistila že som tehotná a rovno digitálny test ukázal 3+. Posledný menzes 8.3. Problém je v to. , že tento týždeň sme strávili na služobnej ceste a akolkohol doslova tiekol potokom . Dopriala som si každý deň víno včera dokonca skoro pollitrák. A tamto týždeň vkuse . Myslite že budem mat poškodené dieťa ? Strašne má to mrzí no už to nezvratim. Ďakujem tá každé neodsúdenie .

zuzana2299
17. apr 2022

Je veľa žien, ktoré nevedeli, ze su tehotné, pili fajčili a deti sa im narodili zdravé. A hlavne si nič nevyčítaj. Všetko dobre dopadne 🥰

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radanna11
17. apr 2022

Ja som s prvým synom otehotnela keď sme s mužom začali spolu bývať, prvý podnájom, mali sme 19 rokov.
Párty s kamarátmi sme robili doma častejšie než často a pila som víno a fajčila cigarety potokom.
Samozrejme do momentu kým som zistila,že som tehotná ale tiež som bola už v 7tt keď som na to prišla.
Syn je v poriadku a zdravý

leuska1991
18. apr 2022

Nic sa babatku nestane,prajem prijemne tehulkovanie🥰

tmavovlaska93
18. apr 2022

Tusim do piateho tyzdna plati "vsetko alebo nic", to znamena, ak bolo poskodene, priroda ho vyluci potratom, alebo zdrave a vsetko je v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre