Angelsound v 11. týždni

19. máj 2023

Ahojte je možné že cez prístroj angelsound nepočujem v 11tt srdiečko ? Dávam originál gél, pritlačím hľadám a nic.. počujem len svoj tep :( viete mi nejak poradiť kde a ako dlho hľadať ? Viem že nieje dobre prístroj používať veľmi dlho skúšala som cca 10 min ale nenašla som srdiečko, u dr som bola minulý týždeň a bolo všetko v poriadku

anavixy
19. máj 2023

Nepise sa nahodou aj v navode, ze plod by mal mat aspon 16 tyzdnov? Ci ty mas nejaky iny? Ja chapem, ze je to velka neistota, ked nevies co sa tam vnutri deje, kym necitis pohyby, vsetky sme to zazili, ale takto sa este viac zbytocne stresujes…

sajmonka_1216
19. máj 2023

robíš to skoro a možno nesprávne... zbytočne sa stresuješ somarinami

mima1608
19. máj 2023

Mne moja gyn vyslovene angelsound zakázala a že keď už veľmi musím, tak najskôr v druhom trimestri... Súhlasím, že si robíš zbytočné stresy. Bábo je malinké v 11tt a je ťažko ho nájsť.

jana0215
19. máj 2023

Ja som ho našla úplne dole pri lonovej kosti trošku napravo. Treba ale olej/gél a skúšať len chvíľku. Ak nenájdeš, nestresuj. Ak to nebudeš používať denne, tak je to ok. Tak max 1-2x do týždňa by som to používala. Tu na MK sú ale aj baby, ktoré ho používali denne aj pol hodinu a dieťaťu sa nič nestalo. Mne tiež jeden gyn povedal, že to nemám používať, lebo sú to iné vlny ako jeho ultrazvuk, druhý mi povedal, že to používať môžem, lebo sú tie vlny slabšie. 🤷‍♀️ 100 lekárov, 100 názorov. Tiež som bola najskôr proti tomu, ale mala som stresy kvôli bolestiam medzi kontrolami, tak mi to pomáha zostať kľudná. 🙂
Našla som ho 12+2, ale niekto ho nájde už v 10tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre