Môže časté používanie Angelsoundu uškodiť?

Zodpovedané
16. nov 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

som v 17. týždni a dnes som hľadala srdiečko cez Angelsound a trvalo mi to trošku dlhšie. Mohlo to byť aj 10 minút s malou prestávkou medzi, lebo som nakoniec zistila, že nefungovala správna baterka.

Mohla som ohroziť plod?

Môže sa stať nejaké poškodenie, ak sa Angelsound používa tak 2x do týždňa na pár minút?

Necítim ešte pohyby a niekedy ma prepadne taký strach, že či je všetko v poriadku, ale našla som na internete nejaké fóra kde hovoria ženy, že ten prístroj nie je bezpečný, tak teraz som sa zase vydesila z toho. 🙂

Ďakujem za radu.

Dobrý deň,

je bezpečný, neobávajte sa.

Ultrazvuk plodu neškodí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník