Bolesti v podbrušku v 12. týždni počas tehotenstva s dvojičkami

sandy2311
11. máj 2020

Ahojte mamičky, dnes mi začal 12tt, čakáme dvojky dvojvaječné a od rana mám neskutočne bolesti v podbrušku na ľavej strane, ledva sa hýbem. U doktora som bola minuly týždeň v utorok a všetko boli v poriadku bez problémov. Môže to byt iba rozťahovanie maternice alebo to môže byt niečo iné? Ani nekrvacam ani nešpiním ani mi nie je na zvracanie. Iba keď ležím tak má strašne pichá v podbrušku. Vopred ďakujem za kazdu odpoved.

diaalex
11. máj 2020

@sandy2311 daj si magnezium 🤗 to bude rozťahovanie maternice 😊

dollyzv
11. máj 2020

Roztahovanie maternice boli,môže aj pichať ale tak veľké bolesti aby si sa ledva hýbala podľa mňa v poriadku není..ja by som asi určite skočila k dr..ale možno ti tu napíšu mamičky dvojičiek že to je v poriadku,ja čakám len jedno ale az také bolesti nemam

sandy2311
autor
11. máj 2020

@diaalex dala som si magnezium, teplu vaňu, a už necítim nič. Žiadnu bolesť, pri žiadnom pohybe 😊

dollyzv
11. máj 2020

@sandy2311 ešte doplním že tepla vaňa sa v tehu neodporúča,teda horúca,najmä nie v zaciatkoch..len pre každého je teplá voda niečo iné 😊

majuskabobi
11. máj 2020

@dollyzv prave som isla napisat, vanu nabuduce urcite vynechat.. aj ked ja by som za nu asi teraz zabijala😆✌️

buzz5
13. máj 2020

@sandy2311 ahoj aj my čakáme dvojičky tiež mavam také pichave bolesti, cely deň len prelezim v posteli. Gynekologička povedala ze ak nespinim alebo nemám farebný výtok je to v poriadok. Určite sa nekup iba sprchuj, a neprehrievaj panvu, žiadny termofor alebo podobne veci. Viem ze to pomáha pri bolestiach ale môže to veľmi uškodiť malým.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre