Dva tehotenské vaky v 5. týždni

marianna2014
15. jan 2014

Ahojte dievcata. Chcem sa opytat, ci ste sa niektore stretli s tym, ze vam na sone v 5tt zistili, ze mate dva tehotenske vacky. Uprimne poviem, ze na dvojicky sa necitim a lekar mi povedal, ze sa jeden moze prestat vyvijat. Zazili ste to niektora? Boli tie vacky rovnake, alebo bol jeden mensi a druhy vacsi? Lebo ja ich mam oba rovnake... ☹

lusinda1989
15. jan 2014

@marianna2014 kazde dietatko je dar. A ak su dve je to o to krajsie bude im spolu veselo. Mozno to bude narocnejsie ale bude to aj krasne. Ta laska co im budes davat sa ti vrati dvojnasobne. Uvidis budes stastna ze ich mas. Prepac neviem poradit k teme ale musela som napisat. 😊

titulienka
15. jan 2014

@marianna2014 ja som pri poslednom tehu mala 2 vaky presne v 5.tt tiez to bol pre mna , nas sok, ale v 7.tt som zacala krvacat a po kontrolnom usg som tam mala uz len 1 fazulku . takze moze sa to stat a nemusi ....

katarinka289
15. jan 2014

juuuuj ja som tiez chcela dvojicky 🙂 teraz mame dcerku,snazime a o druhe a nevadilo by mi,keby to teraz boli dve 🙂)

kika2710
15. jan 2014

Ahoj🙂 ja som mala v 7. tt dva, ale jeden bol o cosi mensi a este ani nebilo srdiečko. Bohuzial pri dalsej poradni uz tam bol iba jeden :( ... ten druhy vraj odumrel a vstrebal sa do placenty....

marianna2014
autor
15. jan 2014

@lusinda1989 viem, ze dieta je dar, jedno krasne zdrave doma mame... ale bohuzial, financne by sme dve nezvladali, do buducna iste nie... teraz mame niekedy problem, len clovek si povie, ze kym ma veci od toho jedneho, tak to nejako zvladne... verim, ze keby to bolo moje prve tehotenstvo, urcite by som sa tesila, ale takto su moje pocity zmiesane, a racionalne zmyslanie a rozum prevazuje nad citmi...

rora
15. jan 2014

v 6tt boli dva vacky, v 9tt uz len jeden a v nom bijuce srdiecko 🙂

lusinda1989
15. jan 2014

@marianna2014 pozri peniazky vzdy boli su a budu... Je kopec moznosti ako sa ,,uskromnit" . Verim ze teraz mas obavy ale o chvilu uvidis aj pozitiva a zacnes sa tesit. My sa snazime o babatko a keby bolidve bola by to ta najvacsia radost na svete. Vsetko sa da zvladnut len treba chciet a hladat moznosti preco sa to da zvladnut a nie preco sa to neda... Drzim palce...

marianna2014
autor
15. jan 2014

@titulienka @kika271vy0 @rora baby a nepamatate sa, ake ste mali hcg? lebo ked som bola na odber krvi v 4tt, tak som mala hcg len okolo 128 a teraz je vraj cez 5000 ! takze podla mna to vyzera tak, ze "vydrzia" oba... bojim sa, dvojicky su pre mna nocna mora... a nech ma odsudzuje kto chce a ako chce... kazda z nas vie, na co sa citi a na co nie...

marianna2014
autor
15. jan 2014

@kika2710 baby a nepamatate sa, ake ste mali hcg? lebo ked som bola na odber krvi v 4tt, tak som mala hcg len okolo 128 a teraz je vraj cez 5000 ! takze podla mna to vyzera tak, ze "vydrzia" oba... bojim sa, dvojicky su pre mna nocna mora... a nech ma odsudzuje kto chce a ako chce... kazda z nas vie, na co sa citi a na co nie...

marianna2014
autor
15. jan 2014

@kika271vy0 - omyl

katy2
15. jan 2014

@marianna2014 ja som mala v 5tt dva gestacne vaky a v 8tt bol jeden so srdieckom a druhy sa postupne vstrebal Bolo mi to strasne, strasne luto 😔 ... mala som syndrom miznuceho dvojcata - v 13tt som bola dokonca hospitalizovana s krvacanim.....

gemina
15. jan 2014

mne bolo vidiet na 1. sone v 5tt dve fazulky a dozreli. Teraz maju rok🙂.

titulienka
16. jan 2014

@marianna2014 ja som si pozrela spatne ....a v 4.tt som mala hcg 990 😀 ale to mi uz povedala sestricka , ze su to urcite dvojky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre