Hematóm 10+3tt

joja1996
29. máj 2019

Ahojte, mate skusenosti s hematomom v prvom trimestri? Ako to dopadlo? Lezim 2 tyzdne v nemocnici beriem duphaston a ascoruttin a ked zakrvacam pichaju mi injekcie, kludovy rezim na lozku, no zatial sa to len na 3x zvacsilo, nezmensuje sa to to :(

tatinka
29. máj 2019

Ahoj,sestenica mala hematom pocas celeho tehu,nezmensoval sa,rastol,hlavne v zaciatkoch,ale vdaka Bohu vsetko ok a uz ma doma 3 mesacnu dcerku,ono hodne zalezi na tom,kde je hematom ulozeny,ascorutin je vyborna tableta na tieto veci,mne to pomohlo viac nez kanavit kvapky,tiez som v zaciatku tehu zakrvacala ale u mna z inej priciny,a uz mam doma synceka co ma o par dni 11 mesiacov,inak spytaj sa ci Mozes v tehotensve citron ( neviem ci sa v tehu moze,radsej sa informuj ) ,ak ano tak si kludne davaj vytlaceny citron do vody a pit.to je tiez vyborna vec,ktora stahuje krvacanie.

joja1996
autor
29. máj 2019

@tatinka dakujem pekne za info 🙂

lia23
29. máj 2019

@joja1996 ahoj,chcela by som ta len podporit...ked som bola tehotna tak som lwzala v nwmocnici s jednou kockou,tehotnou co mala tiwz hematom...tiez casto krvacala,ajale bola casto v nemocnici,ale vynosila krasne babatko...neboj,urcite to dobre dopadne,drzim palce...🙂
@tatinka ja nevim,nemam chvalabohu s tymito vecami skusenosti,ja len by som chcela reagovat na ten citron..
Syn bol na operacii nosnej mandle a po operacii zakazali kysle prave kvoli tomu ze to moze podporit krvacanie.Ak mas ine info tak ma pouc prosim,len ja aom v tom ze kysle krvacanie moze podporit.

bagre
29. máj 2019

@joja1996 ahoj, ja som mala hematóm cca 8tt, tak mi doktorka dala fraxiparin inj, všetko ok..

apip42
29. máj 2019

Ja som mala hematom od 5tt do 8tt,, 3 tyzdne som v kuse mierne krvacala z neho, potom este raz v 12tt a vstrebal sa alebo vytiekol postupne. Vsetko ok

veronikonv
29. máj 2019

Mala som hematom, skoro 5 cm, tiez som krvacala asi od 8tt. Ale postupne sa vstrebal. Mala som kludovy rezim. Vsetko dobre dopadlo a mam krasne dvojicky🙂

lenkaam_1
29. máj 2019

Mala som ich niekolko jeden zmizol dalsi sa objavil....maly ma 1.5 roka 🙂

joja1996
autor
29. máj 2019

Ďakujem vám za reakcie 🙂 verim ze to dobre dopadne 🙂

tatinka
30. máj 2019

@lia23 kysle ano ako v zmsle napriklad kysla uhorka,kysla kapusta,ale citron je vitamin C ten je proti krvacaniu,stahuje rozsirene cievky ci ako sa to vola,citron vytlaceny do vody sa pije aj ked ma napriklae zena silny menzes a chce ho zmiernit,....ale teda ako som aj pisala radsej nech sa zakladatelka poradi s lekarom ohladne toho citronu,kedze je tehotna,tiez nie som odbornik🙂,tu na konovi som citala,ze ho piju aj tehulky ale....neviem,radsej sa naozaj poradit s gyndosom,nechcem poraDit zle...

deanna25
30. máj 2019

@joja1996 ahoj,mala som,od 5tt som krvácala,raz viac,raz menej, mala som duphaston a kludovy režim. V 9tt to bolo veľmi zlé, v nemocnici som bola 5 dní, prvý deň mi nedali nič až na druhý deň infúzie, injekcie a pustili ma domov s tým ,že je to medzi nebom a zemou. Trvalo to do cca. 15 tt , malá zabojovala a dotiahli sme to do úspešného konca. Držím palce aby ti všetko dobre dopadlo.

mata.g
30. máj 2019

@joja1996 ahoj ja som mala tiež v 10tt aj som krvacala ale po týždni pozorovania na gynekologickom oddelení sa sám vstrebal .. ale až do 12tt som mala duphaston

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre