Herpes na pere v 9 týždni

hybrida
23. sep 2012

Ahojte 🙂 mate niektora skusenosti s herpesom na perach pocas tehotenstva?Som v 9 tt a vyhodil sa mi herpes na spodnej pere 😒 od malicka sa mi takto vyhadzovali herpesy.Je herpes na pere nebezpecny pre dietatko? dakujem

oli26
23. sep 2012

@hybrida pokud to neni primoinfekce tak neni 😉 Pokud na opary trpis tak se vetsinou vždy při tehu nejaky vyloupne 😀 Mimi ma od tebe protilátky takže mu neublizi🙂

kaila1
23. sep 2012

@hybrida Ahoj, pokial to nie je prvý krát, tak je to ok, ja som mala herpes na pere počas tehu tiež, takisto ma to vystrašilo, ale gynekologička ma upokojila, že je to ok... 😉

andreah25
23. sep 2012

@hybrida Je to v pohode. V lekárni si kúp konopnú masť OPAREN - môžu ju aj tehotné aj deti - odporúčam, je skvelý - vlastný skúsenosť, dokonca dnes i aktuálna 😀

scvrcek
23. sep 2012

pokud ho máš pravidelně, tak to ničemu nevadí 😉

cerez
23. sep 2012

Ja som mala v 6 tt herpes, kútiky a zväčšené uzliny pod jazykom. Ide o vírusové ochorenie, odporúčané mi bolo dr. vitamíny, lokálne ošetrenie. Synček sa mi narodil zdravý.

evakva
23. sep 2012

@hybrida Ak mavas herpes pravidelne, tak je to OK. JA som mala pocas tehu tiez viac krat herpes, no tiez na to trpim

dejka77
23. sep 2012

@hybrida To sa urobilo aj mne pri prvom tehu. Vtedy som este nevedela, ze som tehu a neskor ked som si na to spomenula tak ma napadlo, ze sa to stalo asi kvoli tomu. Herpesy sa mi robia uz od detstva takze nic nove. Asi mas len znizenu imunitu tak ju treba posilnit. Babatku to urcite neuskodi.

nikolet_89
24. sep 2012

ahoj uplne normalne, teraz bude tvoje telo uplne ine ako bolo 🙂

ladenka
4. okt 2012

měla jsem opar během těhotenství asi dvakrát a žádný problém

bullinka
26. sep 2013

no tak toto riesim uz aj ja, som ale v 7tt. Tato temicka ma velmi potesila, nakolko v inych som nasla velmi protichodne spravy, dokonca take, ktore ma dost vylakali. Osobne si myslim, ze opar na pere je lokalna zalezitost, virusy su len tam. Jasne, oslabene imunita je, ale nemyslim, ze by sa to prenieslo na babo, ale vsak clovek nikdy nevie.

modra
26. sep 2013

Na pere nie je nebezpecny. Ja som mala tiez a doktor mi povedal ze je to je v pohode.. presne ako pise bublinka je to len lokalny virus. Horsie by bolo keby si mala opar na bruchu alebo nejaky pasovy alebo co..inak je to ok 🙂

17daniela17
29. sep 2013

ahojky ja som tiez 9 tyzden a sa mi vyhodili kutiky som s toho nervozna bojim ☹ sa ci je fazulka v poriadku a na kontrolu idem az 8.10 uzivam kyselinu listovu a bkomplex tak dufam ze bude vsetko v poriadku

lajla
25. okt 2013

je to v pohode, nic se nedeje..mela jsem opary v kazdem tehu a deti jsou v poradku, problem by byl pokud byste se s virem setkaly poprve v tehu

silvapokorna
4. jan 2014

dievcatá, čo ja viem, tak herpes ako taký v tehotenstve nevadí. skor by som sa zamyslela, preco sa urobil. je to signal oslabeneho organizmu, zníženej imunity. takze urcite doplnit vitaminy, odpocinok, neriesit starosti, ktore je mozne odlozit, neprepinat organizmus. a opar je dobre prelepit, aby sa nesirila infekcia dalej. ja mam dobru skusenost so znackou Cosmos. drzim palceky! 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre