Je vám vidno bruško na začiatku 12. týždňa?

4. dec 2021

Zienky ahojte..tie co idete uz pomaly do 12 tyzdna uz vam zacina rast brusko? Bo ja som mala vzdy ploche a mam dojem ze uz mi aj puchne a citim sa nafuknuta..ale neviem ci si to nenamyslam..ako to vidite vy?uz vam rastie? 😘

jaskolka
4. dec 2021

Tak ja som v 12 týždni nemala ešte vôbec, a to som už 3x tehotná. Veď v tom týždni je plodik malilinky, čiže ešte nemá čo byť vidno.
Ale nafúknuta som bola, to je normálne, ale ešte to nie je to prave tehotenske bruško

adrbat
4. dec 2021

Mne nebolo vidno tehotenské bruško do začiatku 5m. Ale dovtedy som bola nafúknutá, takže som mala väčšie bruško ale iba z toho. Ráno rovné a večer bolo vidno 🙂, ale rifle som nezniesla už od 6tt. Ale raz som sa ráno zobudila a mám pocit, že zo dňa na deň som už mala tehotenské 🥰.

ivik4
4. dec 2021

Vsak ako u koho. Ja som do 6m bola plocha ,niekto uz od zaciatku ma pekne viditelne

domka222
4. dec 2021

Len si užívaj ešte bez brucha. Príde čas, kedy budeš ledva fučať a budeš mať pocit, že brucho ti za chvíľu exploduje 🤭 akurát už nedočkavo čakám na pôrod, kedy to konečne zhodím

mirkaaali
4. dec 2021

Moze byť. Ja som mala pri oboch tehotenstvach už v druhom mesiaci také velke brucho - tehotenske,vypukle ,že to každý videl .aj rodina aj v práci atď. Nedalo sa to vôbec skryť. Vyzerala som ako v piatom mesiaci. Utahovali si zo mňa,že isto čakám dvojičky. Gynekológ mi povedal,že je to ôk, že sa mi len pripravuje maternica na bábätko a taktiež som mala veľa plodovej vody. Ale povedal mi ze je to ôk, iba málo vody by bol problém.

jaja8_9
5. dec 2021

Také možno úplne mini ako najedena alebo nafúknutá 🙂

sneiky
7. dec 2021

Ja som v 12 týždni a mam brucho ako niektoré v 5 mesiaci. Normálne sa bojím co to bude do konca a pribrala som už 5 kg. Pritom ani veľa nejem a snažím sa hýbať. Bojím sa ze keď to pôjde takto ďalej tak už sa potom nikdy nedostanem na svoju váhu 😢😢. Ale hlavne aj tak je aby bolo malinke zdravé

1mina
7. dec 2021

pri prvom vobec, ani v 5 mesiaci na mne v robote nebolo bezne vidiet zeby som bola tehotna a hnevalo ma to lebo tim padom na mna nebrali vacsi ohlad :D ,,, a v druhom tehotenstve to slo skor okolo toho 12 tyzdna uz malinko vypkule brucho bolo

mojusko555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danielka1905
20. dec 2021

Ja som 11tt a tiež mám brucho ako v 5 mesiaci 😄 a pribrala som cca 4 kg . A rifle v pase už nezapnem musela som si kúpiť o číslo väčšie 🤦‍♀️ A to mám robotu kde som cely deň na nohách a veľa chodím , snažím sa jesť zdravo 💁‍♀️

lenkak89
3. apr 2024

Je to síce staršia téma,ale pridávam sa. Mám pocit,že mne bolo väčšie brucho vidieť už cca v 8 týždni. Aj keď si ho nikto nevšimol,iba ja a manžel 😁 Teraz som 11+4 tt a mám pocit,že mám brucho ako niektoré v 5 mesiaci 🤦‍♀️🙄 Ale čo už, asi to neovplyvním 🤷‍♀️😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre