Tehotenské bruško v 10. týždni

domcavesel
9. mar 2024

Ahojte dievčatá, chcem sa len podeliť o Vaše skúsenosti 😊 som v 10 týždni (konkrétne 9tt+4), tehotná som prvý krát. Aké ste mali v tomto období bruško ? Bolo na Vás už niečo vidieť ?
U mňa je to tak, že ráno keď sa zobudím som plocha bez ani malého náznaku tehotenstva (vždy som bola chudá), bruško mi však narastie vždy cez deň hlavne večer, ale to si skôr myslím, že som nafúknutá z jedla.
Ako ste to mali Vy v tomto období ? Bolo niečo na Vás vidieť ?

januska12323
9. mar 2024

Keď brucho nemáš ráno bude to len z jedla, aj netehotna si ho mala večer väčšie len si sa tak nesledovala.

andrea2323
9. mar 2024

@domcavesel každá sme iná svojou postavou ale asi to bude skôr nafúknutie ešte v tom čase, mne také mini vybehlo možno v 13-14tom a potom to už pôjde 🥹 zachvíľku to ale príde, budeš sa tešiť 🥰

lucia147852
9. mar 2024

Určite to neni estw tehotenské. Nafúknuté čreva. Obzvlášť pri prvom brucho vykukne neskôr. Na mne do 6 mes pri prvom nebolo vidno nič. Pri druhom to bolo skôr

olivia_c
9. mar 2024

@domcavesel ja niekedy este teraz hladam brusko, a to som 29 tt, a az teraz posledne asi 2 tyzdne zacina realne vyzerat ako tehotenske a to som uz pribrala 14kg. Prvorodicka.

domcavesel
autor
9. mar 2024

Ďakujem, aj som si myslela, že to bude tým nafúknutím 😊 tak som zvedavá kedy to príde

radacak
9. mar 2024

@domcavesel to bude tým že ťa nafúknuté počas dňa...a prvorodičkam neskôr vykukne bruško

kiki68
9. mar 2024

@domcavesel presne ako Ty, ako keby som stale nafuknuta. Ako Ja som mala celkovo velke brusko, mna sa v 24tt pytali kedy uz rodim

jullyeverest
13. mar 2024

V 8tt som musela oznámiť v práci že som tehotná 😅

erika1996
13. mar 2024

@domcavesel u každého to je určite individuálne. Zmenu spozorujes a zistíš sama či sa ti črtá už tehotenské bruško. Mne ako prvorodičke bruško začalo rásť v 19tt. Do vtedy nikto ani len netušil že čakám dieťa 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre