Krvácanie v 9. týždni

hybrida
19. sep 2012

Ahojte,som v 9 tt poslednu menstruaciu som mala 22.7 a dnes rano ked som sa zobudila a sla som na wc zacala som krvacat ako pri mennstruacii,hned sme utekali na pohotovost kde mi spravili vysetrenia aj ultrazvuk,hematom mi nezistili ani nic podobne,lekar mi povedal ze nevie preco som zacala krvacat,na ultrazvuku bolo vsetko v poriadku plod bol vydiet aj velkost bola primerana a srdiecko bilo.Mate niektora podobnu skusenost?moc sa bojim ☹

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kate013
19. sep 2012

Ahoj, já jsem špinila v 6tt,nebylo to sice silné jako MS ale taky jsem šla na pohotovost a kontrola dopadla dobře..dal ti nějaké léky na zastavení nebo tak? musíš být v klidu,nic nedělej a pokud možno nech se obskakovat😉 určitě bude všechno za chvilku v pohodě😉

kate013
19. sep 2012

@kinna já když šla na pohotovost, tak mě poslali do porodnice na vyšetření @hybrida tebe nevyšetřoval gyndr?

hybrida
autor
19. sep 2012

@kate013 ano predpisal mi dhupaston 3x1,ascorutin 3x1 a kludovy rezim

misulka47
19. sep 2012

ja som na zaciatku tehu spinila, moj dr mi nasadil duphaston

hybrida
autor
19. sep 2012

@kate013 stalo sa to skoro rano moja gynek. ordinovala az od obeda a ja som sla radsej na pohotovost kde mi spravili vsetky vysetrenia kde boo vsetko ok babo bolo vydiet aj akciu srdca

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kate013
19. sep 2012

@hybrida aha, tak to jo aspoň si viděla prcka🙂..buď v klidu, žádnej sters a co nejmíň pohybu a bude fajn😉 já to měla za 3 dny pryč, tak budu držet pěstí,ať si co nejdřív v pohodě😉

eloana
19. sep 2012

@hybrida ahoj taky si mysim,ze pohotovost je lepsi (predpokladam v nemocnici)......ja krvacela hned ve 4tt a spinila asi v 6tt
normalni to neni,ale nic vyjimecneho take ne. Me osobne nasadili utrogestan... muze ti z nejake namahy treba prasknou cevka. Me nikdo do nemocnice nehnal- rekli mi na rovinu- pokud se ma udrzet udrzi pokud nema neudrzi- ani kdybyste mela nohy ke stropu.....Jinak nevim zda to rekli nebo napsali.......na krvaceni je askurotin je volne prodejny -sice se pise,ze se nema brat v tehu,ale normale ho davaji-rikal mi to primar

anit_001
19. sep 2012

Hlavni je, ze na pohotovosti rikali ze je vse OK, ted si lehni a odpocivej. Netahej nic tezkeho a snaz se mit nozky nahore. Dr mi rikal, ze se to kolem 8-10tt stava. Kazdopadne kdyby se to opakovala, tak utikej znova k Dr.

vecernice
19. sep 2012

@hybrida ahoj já krvácela asi od 7tt do 20tt, ležela jsem měsíc v nemocnici, byl tam hematom (nemusí být vidět asi hned) větší než děcka, léky jsem měla podobný a přísný klidový režim a kluci to ustáli! tak držím palce!

hybrida
autor
19. sep 2012

Dakujem vam za odpovede 🙂 dufam ze bude vsetko v poriadku je to moje prve babo a nechcela by som o nho prist

katkas1
19. sep 2012

u mna to bolo tiez tak, len som krvacala a krvacala od 5 t nikto nevedel preco, tak sa zo mna valila krv a zrazeniny ze som si myslela ze je uz koniec a az po niekolkych tyzdnoch mi povedali ze mam hematom, na zaciatku tam nebol alebo ho nevideli?Neviem, ale donosila som a teraz lietaju od rana do vecera

citun
19. sep 2012

Já to měla u syna,nevím už v kterém týdnu těhotenství,asi tak 2.měsíc.Jeli jsme s pláčem do nemocnice,kde si mě hned nechali.Dostávala jsem nějaké léky a týden si tam poležela.Dnes je synovi 11 let. 🙂

vvia
19. sep 2012

ja som krvacala a teda poriadne cele 2tyzdne od 14tyzdna uz by som to nechcela zazit. a staaale sme v brusku aj ked nam uz velke sance nedavali 🙂 drzim vam prsteky baby

lumiva
19. sep 2012

@eloana Ja som mala uz dva krat spinenie a doktor mi nic nedal, len skontroloval baby ci je ok a hotovo. Povedal, ze mozem ist hrat futbal, ak sa ma udrzat tak sa udrzi a presne tak ako ty hovoris, ak to nema byt, tak mozes mat nohy ma plafone, aj tak odide. Tak aj ja to tak beriem, samozrejme ja som optimista a myslim pozitivne, urcite to dobre dopadne, neboj. 😉

misickas
21. sep 2012

ja som v 8tt a u mna nastal tento problém práve dnes, hned som utekala dokimu dal mi lieky (ascorutin a utrogestan) a najbližšia kontrola na poradni až o vyše mesiaca, dovtedy na posteli a klud... moc sa mi tá predstava nepozdávala ale určite ho poslúchnem. ide o naše prvé tehotenstvo, tak som z všetkého taká vyklepaná. a tiež moje prvé kroky viedli mojmu ženskému, určite by si to nemala podceniť, držím palčeky aby bolo všetko v poriadku... 🙂

csikike
21. sep 2012

ja som bola v nemocnici pri druhom tehu v 8tt, mala som hematom, ten sa potom celkom slusne vstrebal, ale nebolo mi vsetko jedno, teraz ma moja slecna takmer 3 roky 😉

titttike23
21. sep 2012

mala by si ist ku svojej gynekologicke, akoze to nevedel povedat ze preco krvacas!

hybrida
autor
21. sep 2012

@misickas mne nariadili presne to iste ascorutin 3 x denne a dhupaston a klud a lezat,po 2 dnoch mi to prestalo takze uz je ok snad sa to uz neobajvi,ale zevraj to mohlo byt aj stoho ze som akurat teraz mala dostat MS 🙂

kikimaruska
21. sep 2012

@hybrida já u synka začala krvácet cca.v 11/12 tt, bolesti jako při MS a pak se to rozjelo. Jela sem ke svému gynekologovi, napsal mi též Ascorutin a zakázal se vráti do práce. Jinak já to měla krvácení z čípku...(měla sem s ním problém už před těhu a bohužel s tím nějak bojuji stále)...takže to nemusí být jen hematom... 😉

zelva
21. sep 2012

Ahoj, já jsem také začala krvácet v 9. týdnu. Měla jsem hematom, docela prý velký, tak mě strašili, že to nemusí dobře dopadnout. Pár dnů jsem ležela v nemocnici na kapačkách a pak mě pustili domů. Musela jsem ležet a dopadlo to dobře, hematom se vstřebal a vše bylo v pořádku! V 9. týdnu už se prý plod lépe udrží než když je člověk třeba teprv v 6. týdnu...

mariettka27
21. sep 2012

Ahojte,ja som teraz 8tt a len slabo som špinila v 6tt a hneď mi napísala moja lekárka 3x1 duphaston a 3x2 ascorutin,prestalo to a zatiaľ je to ok...Chcem sa vás opýtať,býva vám zle?mne bolo minulý týždeň celý zle,že som ani z postele nemohla vyliezť,mala som piškóty na stolíku,vodu a lavór pri sebe,stále som sa triasla od zimy...a zrazu akoby uťalo,je mi dobre,fungujem normálne....
bojím sa veľmi,aby bolo bábätko v poriadku...nezažili ste to tiež niektorá?

hybrida
autor
21. sep 2012

@mariettka27 ja som v 9 tt a nebolo zle este ani raz,urcite si nemohla nijak ublizit babetku.Mne vobec nebyva zle a doktorka mi povedala ze mozem byt len rada 😉 jedine co pocitujem je zvacsujuce sa brucho a velka citlivost bradaviek 🙂

mariettka27
21. sep 2012

@hybrida jej,tak to máš super,takže môžeš normálne fungovať...a tiež si taká nafúknutá ako balón?ja som mala pekné ploché bruško a teraz nezapnem ani jedny nohavice 😖
no môj manžel keď ma videl minulý týždeň,tak sa len nahlas modlil,aby to tak nebolo celé tehotenstvo... 😀 😀 😀 ...a naozaj zo dňa na deň to prestalo,preto mám teraz obavy,či je maličké v poriadku....tiež by tie kontroly mohli dávať častejšie,ja by som na utz chodila aj každý týždeň 🙂

hybrida
autor
21. sep 2012

@mariettka27 no mohli to mas pravdu alebo mat doma UZV 🙂 JA chodim kazde 2 tyzdne tak sa to este da...kazde tehu je ine ja to mam tak ze raz ma boli vsetko som uplne nafuknuta prsia ma bolia a podobne iny den zase nic citim sa ako rybka...nemusis pocitovat priznaky kazdy den. 😉 stym nafuknutim som na tom podbne niekedy mam pocit ze az prasknem. 🙂

hybrida
autor
21. sep 2012

@mariettka27 ja som mala tiez stihle brusko a teraz ho mam uz ako balon a to som v 9tt a som prvorodicka,a uz je na mne vydet ze tam nieco je .gate nezapnem vobec musim nosit len volne veci 😉

mariettka27
21. sep 2012

@hybrida 🙂 to som rada,že nie som sama...a to sme len na začiatku,ako to bude vypadať neskôr...ešteže bude zima,lepšie sa zamaskujeme 😀 dúfam,že nám to všetko dobre dopadne 😉

misickas
27. sep 2012

dievcata, podctive ležanie už týžden aj s liekmi a znova sa mi to vratilo, čo teraz? mala som tam hematom, može to byť stale z neho? dakujem

silviami
16. nov 2012

@mariettka27 aj si s tým bola u lekára, podľa tvojho profilu vidím, že je všetko ok, aspoň dúfam, ja som mala také v stredu aj s teplotou, včera v noci a dnes špiním, ráno som utekala gynekologičke, zmenila mi lieky, dala duphaston 3*1 a nariadila kľudový režim, do poradne pn, teda do 4.12. Teraz som 9tt, povedala že je všetko ok, bábo som videla, len sa dosť bojím. Ja mám sedavé, nestresujúce zamestnanie, veľmi sa mi nechce doma ležať, a okrem toho peniaze sa pred vianocami hodia, neviem sa rozhodnúť. V robote ešte nevedia, že som tehotná, ak ostanem PN, tak budem musieť ísť s farbou von, fakt neviem čo urobiť. Ty si bola doma a ležala alebo i normálne fungovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre