Môžem byť tehotná aj napriek slabej menštruácii?

emmka12399
3. júl 2019

Ahojte baby, prosím vás o radu.. Pred mesiacom som mala pohlavný styk s priateľom, snažíme sa o bábätko.. Meškala mi menštruácia 12 dní a až dnes prišla ale slabučká, ale mám kŕče v podbrušku.. Myslíte, že som v tom? Tehotenský test som si robila pred dvomi týždňami a vyšiel negatívny. U gynekológa som objednaná až v polke júla. Stalo sa to už niekomu? Budem rada za každú odpoveď😕.

barboritta
3. júl 2019

@emmka12399 zopakuj test,dva tyzdne je dlha doba.

mumboo
3. júl 2019

mozes byt tehotna aj nemusíš. Ja som si robila test a bola som uz v piatom tyzdni a vysiel mi negativny. Slabe krvacanie mozes mat aj ked si tehu. Moze to byt sposobene hormonmy. Ak si budes najblizsie robit test tak rano hned ako sa zobudis, vtedy by to malo byt najspolahlivejsie.

samka78
5. sep 2019

Ahojte potrebujem poradiť.. mala som nechraneny styk pred ovulaciou, partner bol vo mne, ale mal problém s erekciou.. je možné že by aj napriek tomu sa dalo otehotnieť, keď mu moc "nestal"? Odvtedy ma pobolievaju prsia, som unavená a býva mi nevolno.. akurát mám pauzu v antike.. ja si nahovaram že idú moje dni..ale v duši cítim nepokoj.. že čo ak nie..

samka78
5. sep 2019

Plus cítim kadejaké pachy.. všetko mi nejak smrdí.. mám 23 deň cyklu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre