Negatívne testy a aj tak tehotná?

mimka1402
26. feb 2020

Ahojte. 24-26.1. som mala sex s priateľom, odvtedy nebol žiadny, 26.1. Mi prišla ms silná, mala som ju 6 dní. Lenže mala som blbé pocity začala chodiť viac na wc, zle na žalúdku...
Tak som si kúpila testy. Test som si robila 16.2. Večer a 17.2. Ráno. Obe testy vyšli negatívne. Dnes je druhy deň čo mu mešká menštruácia. Je možné, že testy boli skoro robene a preto ukázalo negatívny výsledok?
Dnes plánujem spraviť ďalší test, ale neviem či to stále nie je skoro... Kedy môže najskôr mi test ukázať pravdu?
Mala som a aj teraz mám test s 10kou citlivosti 😅
Ďakujem 🙏

diaalex
26. feb 2020

@mimka1402 podľa mna tehotná nie si 🙂 to že ti mešká 1-2 dni nič neznamená ... test by ti už ukázal ducha aspoň 🙂 meškať ti možem z nervozity, prechladnutie ...

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitka83
26. feb 2020

@mimka1402 tiez by som este pockala. Mne vysiel pri tomto tehu prvy test negu, ms meskala asi 2 dni. Pozitiv vysiel az po 10 dnoch dslsi clearblue a to uz ukazoval 2-3 tyzdne

mimka1402
autor
26. feb 2020

@evitka83 veď áno, ale by som už mala byť ak niečo v 4tt.
Keďže som mala sex pred menštruáciou deň, takže preto.

mimka1402
autor
26. feb 2020

@veronika4495
V podstate je tam xy faktorov, ktoré ukazujú, že tehotná určite nie som. Ale i napriek tomu som nervózna. 😀

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka1402
autor
26. feb 2020

@veronika4495 verím v to.😀 ďalší test spravený a negatívny. Tak verím. Že žiadne zázraky ako u
@evitka83 hah😅 ďakujem vám všetkým baby🙏

majamat
26. feb 2020

@mimka1402 podla mna nie si. den pred ms nie su plodne dni, hoci su aj vynimky a dojde k ovulacii aj inokedy. no aj keby, tak tehu sa vbzdy rata od zaciatku cyklu, cize prve 2t v tom cykle nei je tehu zaidna zeny, az od polovie cyklu, ak by u teba bol cyklus iny, musis si priratat 2t, co by znamenalo, ze by si mohla byt tehu 6tt a to uz by ti test ukazat mal.

mimka1402
autor
26. feb 2020

Prišla mrcha takže otázka vyriešená, ďakujem i tak baby 😊

mimka1402
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
momkomonika
26. feb 2020

@mimka1402 ahoj takto som stresovala minule aj ja... presne podobne... a MS prišla takto že prvý den okolo 14h ružový výtok na papieri po vycikani a další až na druhý den o 12h zas len ružový výtok a potom o tri hod normálne sa spustilo silne krvácanie... tiež si myslím že tehotná nie si len pokoj a kľud a ono sa to rozbehne...

mimka1402
autor
27. feb 2020

@momkomonika ako mne je vtipne už samej zo seba, že tak stresujem 🙂 len tým, že nikdy taka zhoda náhod a okolností nebola tak už vo všetkom vidím tehotnost.😀 ale tiež si myslím, že nie som tehotná len stres robí veľa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre