Menštruácia mi mešká 5 dní a ráno mi vyšiel negatívny test

pusinka263
29. okt 2021

Ahoj.meska mi menštruácia 5 dni. Robila aom si test dnes rano, vysiel negatívny,nevidim ani ,,ducha,,. Myslite ze by mi ukazalo, keby som bola tehotná alebo je to skoro na 5.den? Test mam s citlivosťou 10mlU/ml. Píše tam ze uz prvy den ked meska menštruácia moze ukázať pozitivitu. Som nervozna lebo mi takto nezvykne meskat,max 3-4 dni aj to velmi sporadicky.

Dakujem za vase skúsenosti

emily217
29. okt 2021

@pusinka263 myslim, že keď mešká menstruacia 5 dni už by ukázal dve čiarky. Na druhej strane mohla byt posunutá ovulacia.

mariaveronikag
29. okt 2021

@pusinka263 myslím, že už by boli 2 čiarky...môže to byť spôsobenej aj nejakým menším zápalom, prípadne schudnutím.

pusinka263
autor
29. okt 2021

@emily217 tak to mi nenapadlo. Styk sme mali 10.den cyklu a pot az 24.den cyklu. Zeby az takto?nemam s tým skúsenosti

emily217
29. okt 2021

@pusinka263 ovulacia sa môže posúvať, stačí aj stres napr. Mne nezvykli meskavat tiež a zrazu jeden mesiac meškali 5 dni, ale dostala som hneď na další týždeň. Počkaj ešte 2-3 dni a test zopakuj. Myslím, že vtedy ak by si bola tehotná už by mal ukázať určite.

pusinka263
autor
29. okt 2021

@emily217 najhoršie je to cakanie 🙂 mame uz 2 deti a tretie sme neplanovali tak preto ten stres.

emily217
29. okt 2021

@pusinka263 aha, rozumiem 🙂 tak nech je výsledok, aký si prajes 🙂 Ozvi sa potom 🙂

pusinka263
autor
30. okt 2021

@emily217 este sa chcem spýtať ako zistim ze bola/nebola ovulácia posunutá? Dakujem...dnes ďalší neg test

emily217
30. okt 2021

@pusinka263 Hmm, to už asi takto spätne nezistis, keby si merias bazalnu teplotu alebo robíš ovulacne testy tak zistis, ale takto spätne asi nie.. Podla mna tehotná nie si, keď už další test negatívny. Nemala si tento mesiac viac stresu, alebo si neprechladla ?

pusinka263
autor
30. okt 2021

@emily217 no ja len neviem o posunutej ovulacii nič a teda neviem o kolko sa moze posunúť. Nevies povedať približne?vdaka

emily217
30. okt 2021

@pusinka263 to je individuálne. Stačí že máš stres alebo podobne a už sa môže posunut. O koľko to neviem, u každej ženy inak. Preto sa pýtam či si nemala stres alebo si nebola chorá, pripadne či nie si po ockovani, toto všetko môže MS posunut.

pusinka263
autor
31. okt 2021

@emily217 nic z toho. Ani stres, ani choroba. Ockovana som ale uz od juna s druhou davkou. Nepridava mi na klude ani to ze ma aj brucho boli tak ako ked mam dostat menštruáciu. A presne tak ma bolelo pri oboch tehotenstvach. Nerozumiem co sa deje a som uz s nervami v koncoch.

emily217
31. okt 2021

@pusinka263 tak možno príde každú chvíľu MS. Ale chapem, takto sa cíti žena aj keď je to začínajúce tehotenstvo..dnes ráno test?

pusinka263
autor
31. okt 2021

@emily217 uz nemam testy. Musím dnes nakupit aspon 4

emily217
31. okt 2021

@pusinka263 pozri, ak bude ešte meškať zajtra tak sa objednaj gynekologovi na krv a budeš vedieť najistejsie, či si tehotná alebo nie. Ale ako vravím, podľa mna nie, lebo už by to test ukázal.

pusinka263
autor
31. okt 2021

@emily217 mala si pravdu 🙂 uz som dostala menštruáciu. Nechapem co to tolko trvalo.

emily217
31. okt 2021

@pusinka263 tak super ☺️

pusinka263
autor
1. nov 2021

@emily217 ano. Dakujem za odpovede ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre