Poraďte, čo na mykózu v tehotenstve

rybkastastia
14. dec 2020

Ahojte baby, neviete poradiť niečo prírodné proti mykoze ?? Som v 7tt a trápi ma mykóza lenže moja lekárka nemá čas až 30.12 a tak neviem čo mám robiť mám doma Canesten krém ale tam píšu že sa nesmie aplikovať v prvom trimestri 🙄🙄 ešte rozmýšľam žeby som mala navštíviť iného lekára ? Prosím poraďte neviem či je to až tak nebezpečné pre babo ale vraj ak sa to dlho nelieči tak by mohlo no a do konca mesiaca sa mi fakt nechce čakať

leona45
14. dec 2020

Mne v tehu davali iba makmiror. A je taka vodicka rosalgin. Probiotika.

nely1704
14. dec 2020

@rybkastastia canesten krém

bebotka
14. dec 2020

@rybkastastia nechápem vete že doktorka nemá čas. Ja keď som mala v tehotenstve akýkolvek problem tak som tam už o siedmej sedela a čakala. Chápem, že teraz je kvôli kovidu všetko iné, ale neverím, že neberie ženy s akútnym problémom hlavne v tehotenstve.Ono si len na začiatku, ale každá mykoza a zápal ohrozujú krčok a fakt niekedy masť nepomôže. Nemal by byť problem predpísať liek aj bez receptu aj ked, vačšina doktorov nechce prvý trimester predpisovať veľmi ale určite je niečo čo sa v súrnych prípadoch môže. ja by som sa nenechala odbiť a otravovala by som ju.

rybkastastia
autor
15. dec 2020

@nely1704 práveže mám doma kanesten ale v pribalovom letáku je že sa nesmie užívať v prvom trimestri :(

rybkastastia
autor
15. dec 2020

@bebotka tak ja som momentálne v zahraničí a i i tu majú všetko na čakanie musíš sa všade objednať dopredu a čakať keby že som na Slovensku tiež už sedím v čakárni a hneď ma doktorka vyšetrí tu bohužiaľ nie 😞 ale uz som sa bola objednať k inej tak chvalabohu má nejaká zajtra čas tak ma vezme inak tiež ma chceli objednať až na 20teho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre