Prečo mám ráno menšie bruško?

barbie483
24. apr 2015

Ahojte baby som v 8 týždni tehotenstva a chcela by som sa opýtať ráno ked vstanem mam akoby menšie bruško čím to bude ?? a ešte niekedy cítim akoby tam niečo bolo a niekedy necítim nič niekedy si myslím že tam moje bábo není strašne sa bojím 1x som tehotná a tak mám strach či je všetko ok vôbec mi nieje zôe doktor mi povedal že je všetko ok a objednal ma až o 3 týždne a tam mám trocha obavy a ked som tehotná môžem pracovať alebo nie čo si o tom myslíte potrebujem si trocha zarobiť. Stále je moje bábo v poriadku ? Nerobím nič také stravujem sa viac a dávam pozor. Môj priateľ už mi vraví aby som prestala stresovať ale ked ja sa bojím chcem to bábo strašne sa naň teším Dakujem Vám za odpoved 🙂

ilie
24. apr 2015

A čo cítiš,že tam je,veď má len pár milimetrov 😀 Veď to je normálne,že ráno,kým sa naješ,máš menšie brucho. Na nevolnosti je ešte skoro,ja som nemala žiadne celé tehotenestvo,max. 3 týždne,ale až neskôr a vracala som len raz. Pracovať môžeš,ale nič ťažké. Najrizikovejšie sú prvých 12 týždňov,tak dávaj pozor

arizona
24. apr 2015

Kedze si tehotna a nie chora, pracovat mozes, ak si zvyknuta cvicit, tak mozes aj cvicit v ramci moznosti (telo je zvyknute), viac sa stravovat nemusis (jest iba za jedneho, nie dvoch, teraz je dolezita hlavne zelenina), tehotenske brusko (nie brucho) budes mat mozno az okolo 20. tt, babatko urcite necitis, skor mozes byt nafuknuta a su to vetry. Cele tehotenstvo mozes byt uplne fit a mozno sa to o par dni zmeni a bude ti zle az do konca. Poradne sa bezne konaju raz za 4 tyzdne. Ak ti dr. povie, ze je vsetko ok, tak to tak asi je. Ak mu neveris, mozes ho este zmenit 😉 a pocuvni priatela - stres ti urcite neprospieva a ani drobcovi 🙂 na stresy este budes mat tisic prilezitosti 😅

seahorse27
24. apr 2015

V prvom rade sa ukludni. Si tehotna a nie chora, tvoj stav je uplne prirodzeny. Ak nemas ziadne problemy, mozes kludne pracovat (jasne, ze nie nejaku fyzicky narocnu pracu). Brucho je vacsie vecer preto, lebo pocas dna jes a mas plny zaludok aj creva...logicke...Nie kazda zena ma nevolnosti. Ako chces prosim ta citit embryo, ktore ma niekolko milimetrov a vôbec sa nehybe? Citit ho zacnes tak mozno okolo 18.-20.tt. Nemusis sa stravovat viac, ale skor zdravsie. Stresovat mozes zacat, ak budes mat bolesti alebo zacnes spinit/krvacat. Zatial kliiiidek, nechaj to na tvoje telo, nemusis sa na to az tak sustredovat ;)

helenanovakova
24. apr 2015

nestresuj, lebo to zlé privoláš. to mi ver. myšlienky sa zhmotňujú

anieli_1
25. apr 2015

Na začiatku tehotenstva sa zvyknú nafucat crirvka aby začali robiť priestor.....a samozrejme ráno je bruško menšie ked neni plne a to nemusíš byť ani tehotná 😀 ......pracovať mozes ale nie zdvyhat ťažké veci alebo s farbami lepidlami a ani dlho stat teda teraz este mozes ale už neskor ti to bude už aj ťažko.....nesleduj všetko lebo si to privolas ako písali baby ....a prvé pohyby okolo 20tt niektoré aj skôr trošku a to pochopia ze to je ono ...taaakze kliidek uzivaj si to ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre