Prístroj na počúvanie srdiečka bábätka

24. sep 2023

Od ktorého týždňa počuť srdiečko s týmto prístrojom?

anavixy
24. sep 2023

Od toho ktory je uvedeny v navode. Ked ti tu napisu, ze poculi od 9. a ty nebudes pocut (lebo realne je to malokedy), tak budes zbytocne stresovat. Je tu xy takych diskusii kde zeny riesia, ze preco nepocuju v 11.tt., uvadza sa ze sa a nim ma pocuvat od 14tt (angel sounds). Ale ano su aj zeny co vraj poculi aj v 11.,12,13tt… takze kludne vyskusaj, ale ber na vedomie, ze ked vtedy srdiecko nenajdes, nic to neznamena.

autor
24. sep 2023

A sú tieto prístroje bezpecne ? Používajú ich ženy? Niekde som čítala ze su nebezpečné

marticka85po
24. sep 2023

Ja som pocuvala od 12tt raz tyzdenne pre pokoj v dusi 😁

natalia956116
24. sep 2023

Ja som počula dnes, som 10+0, našla som ho úplne dole napravo pri lonovej kosti, resp pod ňou 😁

natalia956116
24. sep 2023

A teda počúvala som aj v prvom tehotenstve, raz za čas, našla som srdiečko, pustila si to na chvíľu a vypla a všetko je ok ☺️

selena_luna
25. sep 2023

V prvom trimestri by som bola opatrna - zvukovy dopler sice niektori gynekologovia pouzivaju aj v prvom trimestri, ale mnohi nie - existuje podozrenie ze moze zohrievat plodovu vodu a babatko a sposobovat rozne vady. Bola k tomu debata, ked sns navrhovalo pri sprisneni interupcii, aby kazdej matke doktori pustali srdiecko. Vtedy napriklad vystupil Zahumensky ze to moze byt skodlive. Myslim ale ze stale je to v rovine moze byt/nemusi, mnohe zeny pouzivaju angelsound pravidelne aj od 1.trimestra a maju zdrave deti.
Ja osobne ho vsak nepouzivam. Mam MA za sebou, viem aky to je paralyzujuci strach ci babo zije, ale myslim ze angelsound mi nijako nepomoze - v jednu sekundu srdiecko bit moze a v druhu nie - a nie som schopna s tym nic urobit, nedokazem mu pomoct ani ho zachranit v tej chvili. Proste treba verit, zmierit sa s rizikom a byt realista.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre