Prístroj na počúvanie srdiečka bábätka

evikhav81
29. júl 2013

Pekný večer všetkým,rada by som vedela,či máte skúsenosti s počúvaním srdiečka a pohybov bábätka v brušku doma...oplatí sa ten prístroj kúpiť?Nebude to zbytočná investícia? 🙂 ďakujem

katarina1984
29. júl 2013

@evikhav81 pozri temu doppler- odposluch srdiecka

livocka21
29. júl 2013

@evikhav81 ahoj ja som si ho kupila pre pokoj na dusi lebo som mala tri potraty.... pre mna to bola velmi dobra a upokojujuca pomocka.... pouzivam ho aj terza ked sa mi vidi ze sa babo dlho nehybe... ak trpis uzkostlivym strachom ako ja tak ti ho vrelo odporucam 🙂

monika2712
29. júl 2013

posluzi aj iphone ak mas ty alebo muz.. je na to aplikacia. prepne sa mobil do airplane mode aby nesli ziadne vlny z mobilu.. ale pocut srdiecko az okolo 20tt.

katie555
29. júl 2013

@evikhav81 ja som mala , uzasna vecicka ..do takeho 18-20 tyzdna - potom uz som citila pohyby takze sme uz nepocuvali .. ja som tiez mala paniku ..a velmi ma to ukludnovalo...a tusim 2 dni pred porodom som malu necitila cely den (asi sa uz chystala) tak som nasla srdiecko a hned vacsi klud aj ked sme potom sli do nemocky na pasy..
A navyse mame v pc ulozeny zaznam srdiecka z cca 15 tyzdna.
Neviem kolko stoja na svk, ja mam angelcare - a viem ze to stalo tak okolo 23 libier 😀

evikhav81
autor
29. júl 2013

ďakujem babule za reakcie,objednala som si ho 🙂

maja1982
29. júl 2013

@monika2712 ako sa ta aplikacia vola?

monika2712
29. júl 2013

@maja1982 My babys beat
http://www.mybabysbeat.com/

treba len sluchatka a prepnut na ten airplane mode.. ja som skusala uz od 14tt ale nasla som ho az okolo 20tt, ako aj oni odporucaju.. je to ale troska neprijemne ked si das hlasitost naplno, musi byt uplne ticho v miestnosti inak sa strasne ozyva kazde puknutie v uchu to az zaboli .

maja1982
29. júl 2013

dakujem 🙂 @monika2712

barbara088
30. júl 2013

mam doma supper vec...angelsounds od 12tyzdna pocula som od 9tyzdna ale dalo to dost roboty najst

tinnky
31. júl 2013

mne to akurat vcera prisiel doppler angelsound a na prvy pokus sa mi srdiecko nepodarilo najst, lebo som dala malo gelu a hladala som velmi vysoko. nakoniec som miminko nasla vlavo uplne dole. prijemny pocit vediet, ze spokojne bije. Nebudem to urcite pouzivat casto, mylsim, ze raz za tyzden bude stacit

majusqa77
20. aug 2013

@monika2712 plati sa za to , prosim ta?

monika2712
20. aug 2013

@majusqa77 nie neplati aplikacia je zadarmo.

lenyy
20. aug 2013

ja sim mala angelsound a bozska vec pre mna. druhy trimesyer ma upokojovalo sem tam popocuvat srdoecko babatka,treti trimester ked som mala pocit ze mala nekopka ma to uistovalo ze je vsetko oki a len spunka🙂.a neposledna vec ked dosiel manzel z prace bol v spojeni s babatkom;)

majusqa77
21. aug 2013

@monika2712 a nevies mi dat, prosim, priamo link? lebo ja co som nasla je vsetko platene :(

monika2712
21. aug 2013

@majusqa77 treba na iphone v applestore dat do vyhladavaca My babys beat.
https://itunes.apple.com/il/app/my-babys-beat/i...

majusqa77
21. aug 2013

@monika2712 mne tam hadze, ze to chcel 3,59€ :( tak asi nic, dik 🙂

biancaadamko
24. aug 2013

@monika2712 ahoj, prosim ta a co mam stlacit v tej aplikacii aby to islo?

lienka1601
24. aug 2013

skuste baby co ma doktor na pocuvanie dychania.. ze aj stym je super pocut a je to lacnejsie 🙂

lulu_lu
14. sep 2013

@lienka1601 nevies kde sa to da kupit?

lienka1601
14. sep 2013

tak to netusim ale na internete je vsetko treba hladat 🙂 @lulu_lu

lucky29
16. sep 2013

Ahojte Baby,
Môže denné používanie angelsound uškodiť bábätku?
Za odpoveď dakujem

angelina1003
16. sep 2013

@lucky29 ked sa pocuva par minut denne tak si myslím že neškodí, skôr ho to môže rušiť keby to bolo moc často

jatyono
14. mar 2014

Počúvanie srdiecka cez Angelsounds neskodi. Pytala som sa môjho gynekológa. Je to uplne super, cela rodina je nadsená. Ja ho mam cez www.angelsounds.sk a mozem iba doporucit. Urcite si nechám aj pre druhé.

miskachrumka
21. jan 2021

Mamičky ževraj to škodi 😳

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre