Rozťahovanie maternice

26. jan 2021

Dobry den.
Cakam prve babatko som 7. tyzden. Sem tam mavam take obcasne pichnutie,jemne krce,steklenie pod bruchom,nie je to boelstive,niekedy to pripomina menstruacne krce ale prejde to do par sekund.
Moze ist o roztahovanie maternice? Mam 21 rokov,nemam sa s kym o tom poradit v okoli :( dakujem za odpovede.

pribinak
26. jan 2021

Je to úplne normálne

simona_11
26. jan 2021

Hlavne nestresuj. Tie bolesti sú normálne. Ja som akurát v 15 týždni a sem tam ich mávam aj teraz.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. jan 2021

Dakujem za odpovede😊

dockalasa
26. jan 2021

Ahoj, ja som v 10t, a podobné steklenie, pichanie a pobolievanie v podbrusku mám aj aj. Tiež neviem čo si mám o tom myslieť. Trvajú možno 10 sek, potom nič a opäť nastúpia bolesti. A stáva sa mi to hlavne podvečer

tehotna40
26. jan 2021

Je to normálne, neboj ku koncu to nebude uz len steklenie a pichanie, to už budu iné tlaky a bolesti krizov, ako mi moja doktorka povedala keď som sa jej na toto presne pýtala na začiatku tehu "neboj bude hůř". Takže žiadne stresy a užívať si tehotenstvo

autor
26. jan 2021

@dockalasa no presne tak ako pisete,mam to iste, trosku som mala strach ale ako citam,je to bezne,ako pisali vysie hlavne nestresovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre