Som v 12. týždni a bojím sa o bábätko

iany
3. aug 2015

Ahojte .. Ja mám taký problém že som v 12 týždni .. Prvý mesiac som mala slabú menštruáciu ale to som nevedela ešte že som tehotná . Išla som na preventívku a doktor mi povedal že som v 7 týždni , bol to šook ale priateľ sa potešil. Povedal že menzes občas tehotné maajú a ked je slabý tak je to v pohode. Lenže minul mesiac bol silný a trval 8 dní , mala som aj bolesti .Tak som utekala na pohotovosť a tam mi na to povedali že sa nemám tolko strážiť.Potom som si urobila radšej aj testy ktoré boli negatívne . Teraz 3 mesiac som si všimla aj to že som mala ovuláciu , normálne plodný hlien a teraz mna začína bolieť bruško ako keby som mala dostať menzes.. Nemám žiadne príznaky tehotenstva a dokonca bruško mám ploché ako keby som ani tehotná nebola ☹ ..Myslíte že som mohla potratiť , alebo som vôbec nebola tehotná ? .K doktorovi idem v piatok ,pretože má dovolenku už skoro mesiac ☹ .. Máte niektorá takúto skúsenosť ?

valinka248
4. aug 2015

Ja len dúfam v to, že si z nás robí srandu... že to fakt nie je skutočné.

babydesire
26. aug 2015

aj tak by som rada vedela ako dopadla..ale to uz sa asi nedozvieme.tak ste sa do nej pustili,ze je jasne ze do tejto debaty neprispeje.mozno si nevymyslala len svoje tehu nepovazovala za take dolezite ako vacsina z nas..ved pisala,ze bolo neplanovane.ale uznavam,ze ked uz vedela,ze je tehotna mala sa ktomu postavit zodpovednejsie..nemala sa nechat odbit..preboha mesiac mala priznaky potratu a mohla kludne fungovat a spavat?a co ten jej drahy,ani ten nemal rozum ze ju nevzal k inemu lekarovi?ja ked som objavila trocha krvi ihned som v panike zalarmovala priatela a okamzite do nemocnice.na prijme bolo vsetko ok ale nechali si ma tam na udrzanie.o 2dni mi povedali,ze srdiecko nebije - zamlknuty potrat.a nemala som ziadne bolesti.takze take krvacanie a bolesti ako opisuje nevestia nic dobre.

babydesire
26. aug 2015

aj tak by som rada vedela ako dopadla..ale to uz sa asi nedozvieme.tak ste sa do nej pustili,ze je jasne ze do tejto debaty neprispeje.mozno si nevymyslala len svoje tehu nepovazovala za take dolezite ako vacsina z nas..ved pisala,ze bolo neplanovane.ale uznavam,ze ked uz vedela,ze je tehotna mala sa ktomu postavit zodpovednejsie..nemala sa nechat odbit..preboha mesiac mala priznaky potratu a mohla kludne fungovat a spavat?a co ten jej drahy,ani ten nemal rozum ze ju nevzal k inemu lekarovi?ja ked som objavila trocha krvi ihned som v panike zalarmovala priatela a okamzite do nemocnice.na prijme bolo vsetko ok ale nechali si ma tam na udrzanie.o 2dni mi povedali,ze srdiecko nebije - zamlknuty potrat.a nemala som ziadne bolesti.takze take krvacanie a bolesti ako opisuje nevestia nic dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre