Som v 5. týždni a necítim sa ako tehotná

ami6
1. máj 2022

Ahojte chcem sa spytat.som v 5tt a ani sa necitim ako tehotna ziadne nevolnosti trochu unava inak nic nie ako pri prvom.je to vobec normalne?doktorka ma dovolenku este tyzden tak sa nemam koho spytat.mate niektora take skusenosti?

radanna11
1. máj 2022

@ami6 pri prvom som zistila,že čakáme až v 8tt a nemala som žiadne príznaky teraz som tehotná zase v 17tt a príznaky začali tiež až okolo 8-9tt ešte vydrž 🙂

ami6
autor
1. máj 2022

@radanna11 dakujem bo uz mam obavy ze si to vsetko len namysla a robim testy dva krat do tyzdna 😂😂😂

natalia_r
1. máj 2022

@ami6 bud rada ze nemas a ano niektore baby nemusia mat vobec nic cele tehotenstvo.Ja to mam prestudovane ver mi 😃

metuzalem
1. máj 2022

@ami6 o tyzden moze byt vsetko inak 😉

ami6
autor
1. máj 2022

@natalia_r ved som veru rada len mi je to take cudne pri malej som skoro dusu vyplula a teraz vobec nic.pred rokom a pol som bola na cisteni bo som mala poskodeny plod tak mi to odobrali asi aj za to mam obavy ci je to normalne bez priznakov 😃

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
1. máj 2022

@ami6 písala som to tu nedávno do podobnej témy, ja som v 5. týždni netušila, že som tehotná, mala som aj menzes, aj keď to samozrejme menzes v pravom zmysle slova nebol, žiadne napätie v prsníkoch, bolesť, pichanie, únava, nevoľnosti, nič. Únava a nevoľnosti nastúpili neskôr. Pred rokom sa nám do rodiny narodilo bábätko, jeho mamina nemala žiadne príznaky počas celej tehotnosti, ale absolútne žiadne, ešte aj pôrod jej museli vyvolávať, lebo dieťa malo už cez 4 kg a prenášala vyše týždňa. Pôrod bezproblémový, pomerne rýchly, dieťa 4380 kg. Buď rada a užívaj si to

magnulienka
12. máj 2022

Prve som mala biochemicke a boleli ma velmi prsia a chcelo sa mi tak spat, teraz 4tt a zatial nic okrem placu😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre