Som v 13. týždni a necítim sa byť tehotná

27. mar 2024

Ahojte dievčatá, som v 13 týždni. Vôbec sa necítim tehotná - žiadne nevoľnosti, bolesť pŕs, bruško stále ploché. Som prvorodička. Bojím sa či je všetko ok, kontrola až o tyzden. Mali ste to alebo máte tiež takto ? Je to normálne ? 🤷🏼‍♀️

ariannazara
27. mar 2024

Ja som to mala cele tehotenstvo brucho minimálne nikdy mi nič nebolo 😂 bolo to super. Ešte aj v deň kedy mi odtiekla plodová voda som cely deň behala po obchodoch ako keby nič

sara07
27. mar 2024

uplne v pohode bud rada, ja som sa necitila tehotna snad do 4 mesiaca, s druhym som ešte vedela pobehnut aj neskôr
nie každá omdlieva alebo objima misu,
bud len rada , bolesti prs vôbec nemusíš mat ale plnšie ich má nie alebo pevnejšie to záleží aj od velkosti
😂 ja som po poslednom pôrode na druhy den sa necitila ani že som rodila dokonca a to prvy bol des pôrod treti pohoda užasné niečo to by som ti priala taky hladky a rýchly pôrod
pri prvom som tiež mala menšie bruško , okolie tak 6 mesiac si všimlo až zaleží ako máš panvu, však ked sa tam pekne zmesti ...

sejbipi
27. mar 2024

Som v 24tt a necítim sa byť tehotná 🤣 🤷🏻‍♀️

fantaghiro21
27. mar 2024

Ked som sla rodit moju 1 dceru (zial uz 2 teho,prve som potratila v 23tt) nemala som vobec ziadne brucho.
Rodila som v 33tt.Za to prejavy vracania som mala take,ze mi to museli zastavit..nepamatam kedy zacali,myslim ze okolo 12tt
Takze este vyckaj😀
Prsia ma boleli asi zo zaciatku,potom nic.
Ale ja som mala od 21tt rizik a lezala som v nemocnici do porodu.takze bolesti,kontrakcie.
Citila som poriadne.Ale brucho ziadne....ani bolest prs.
Teraz mam 3 dieta.Toto tehotenstvo bolo uuplne ine.prsia ma absolutne neboleli.ale ze vobec.
A ani som nevedela,ze som tehotna.nevolnosti ale som mala,len som si myslela ze mam pokazent zaludok.ale akk 3 rodicka(4 teho) je to uz ine....

autor
28. mar 2024

Ďakujem baby, som kúsok kľudnejšia 😁

mirage_aksur
28. mar 2024

Podobne to mám. Keď som v robote oznámila tehotenstvo, každému padol zrak na moje brucho, že kde je. Teraz som v piatom mesiaci, začiatok, a tým, že sa cítim ako netehotná, som to prestrelila s cvičením. Natiahla som si úpony, väzy maternice, to bola celkom bolesť. Čiže len upozorňujem, že sa treba šetriť aj tak 🙂

aliste
28. mar 2024

mne v prvom tehotenstve brucho bolo ako tak vidiet mozno v 6.mesiaci ale to som skor vyzerala ako dobre najedena nie tehotna,este ked som sla na prijem do nemocnice tak sa ma dr.pytal,ze kedy mam termin,som mu povedala datum a pozera,ze ale ktory mesiac tak vravim tento😂ale zas ja som vracala do 3.mesiaca vkuse,pri druhom som skoncila na infuziach kvoli vracaniu(to som vracala vkuse cele dni az do nejakeho 6.mesiaca)takze bud rada,ze si sa tym nevolnostiam vyhla

andrejkap123
30. mar 2024

Ja som v 18 a necitim sa byt tehotna tiez 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre