Som v 8. týždni a zmizli mi tehotenské príznaky

waspera
20. júl 2013

Ahojte, som 8tt a dnes mi uplne vymizli tehotenske priznaky, vsetky, nevolnost, unava, bolesti v chrbte, v bruchu, hlad...citim uz len minimalne brusko....vcera som cely den mala myslim asi najvacsiu nevolnost za cely cas tehotenstva, cely den zvracanie... a dnes od rana nic, vobec... druhy den beriem duphaston a ascorutin, predpisal mi ich gynekolog, nakolko pred dvoma dnami som trocha spinila a mala som aj taku malinku zrazeninku, ako cervicek...No bojim sa, ze je to potrat, zamlknuty, ci ako sa to spravne nazyva.... Nemate niekto podobnu skusenost? Potrebovala som to napisat...

chillybubble
6. nov 2018

@m14m
@tanakamil
ahojte kocky, prosim uz ste boli u lekara? Ako sa to vyvinulo? Ja mam za sebou jeden spontanny potrat, jeden missed a jedno biochemicke. Teraz som opat tehotna v cca 7.tt a priznaky mi tiez vymizli. Viem, ze nie je dobre sa sledovat, ale po takej historii aku mam za sebou, sa to ani inak neda.

m14m
6. nov 2018

@chillybubble ja mám teraz štvrtok kontrolu takže čakám ako to bude.

chillybubble
7. nov 2018

@m14m drzim vsetko co mam, aby si sa dozvedela dobre spravy. Ja som dnes zacala slabucko spinit, nastastie moj lekar ma zobral a urobil sono. Uz mame aj srdiecko a vsetko zatial vyzera byt ok. Len som pre istotu dostala duphaston.

tanakamil
8. nov 2018

@m14m nie . Ziadne . Len som zakrvacala. A inak ten pocit ze vsetky priznaky presli je blud...kazda je ina... kazda ma iny priebeh tehotenstva

tanakamil
8. nov 2018

@chillybubble vsetko v poriadku 😊 presne tak ... nesledovat sa... zbytocne si ublizujes ... co ma prist pride ... a do konca 1. Trimestra ani jeden lekar nezachrani... slnejsi prezije ... bohuzial... takze usmev na tvar ! 😊

m14m
8. nov 2018

@chillybubble
@tanakamil tak nám to dopadlo smutnejšie :( nebola činnosť srdca a vývoj 2 týždne pozadu. Tak u mňa tá strata tehotenských príznakov bola spojená s týmto...je to môj prvý potrat,teraz len ďakujem Bohu za moje 2 deti že som ich stastne vynosila a sú zdravé. Držte sa baby a prajem vám aby všetko dobre dopadlo

chillybubble
11. nov 2018

@m14m tak to mi je velmi luto! Viem, ze je to tazke... drz sa a pokus sa na to v buducnosti nemysliet. Ja som v minulosti dopadla rovnako, tiez to bola nahla strata priznakov a potom o 3 tyzdne na kontrole sme sa dozvedeli, ze presne v den, ked som si to vsimla, sa zastavil vyvoj. Tentokrat to uz snad uspesne dobojujeme. Je to nase tretie potvrdene tehotenstvo a doma este nemame ziadne deculo. Ale snazim sa kvoli tejto bublinke mysliet pozitivne. To radim aj tebe a do buducnosti ti prajem vela stastia

evulienkaeko
23. nov 2018

@ada309 ahoj mas este stale angelsounds na predaj?

ada309
23. nov 2018

@evulienkaeko áno ešte ho mám 😉

summer2019
10. jan 2019

Ahojte. Neplanovala som sa sem niekedy prihlasovat, ale niekomu mozno pomozem 🙂 Zo dna na den som sa proste rano zobudila a priznaky fuc. Ziadna bolest prs, nebolo mi zle, nebola som unavena... bola dom v 10tyzdni. tak som zavala googlit. Moja segra po MA, tak hned som panikarila. Hlavne po tom, co som tu citala. Bolo to v stredu, moja doktorka na dovolenke a najblizsi termin u lekqrky som mala na utorok dalsi tyzden. No uz som chcela ist na pohotovost, ale som nesla. Pri doktorke, kym som cakala, som sa skoro rozrevala, cakala som najhorsie. A NIC! Dietatko rastie, srdiecko bije a priznaky sa uz nevratili. Skoro som sa zblaznila za tych niekolko dni. 🙂 a zbytocne. Tak len, aby ste vedeli, ze to nemusi naozaj znamenat nic zle. 🙂 drzim palce vsetkym

lima_elvie
12. apr 2019

Ahojte som na tom podobne od začiatku som PN nakoľko som po jednom Aborte a jednom mini 3 dnovom tehotenstve. Hneď ma dali PN podotýkam ležím doma cely čas chodím len na WC a papať do kuchyne. No dali mi prv duphaston a príznaky zmizli po troch dňoch potom som raz večer spinila viac ako treba tak celá vyplasena mi bežala k dokimu našťastie secko ôk dali mi potom utrogestan cítim sa síce lepšie lezim ďalej ale jediný príznak nechutenstvo normálne nemám chuť papať a cítim sa v posteli jak za trest. Ale dáko sa držíme a verím že teraz sa to podarí no. Je tu ešte niekto taky jak ja?

chillybubble
14. apr 2019

@lima_elvie velmi ti rozumiem, ale jedine co ti mozem poradit, je nepozorovat sa. Ja som v tomto tehu stratila priznaky v 10tt, aj som si poplakala, kedze mam za sebou 3 neuspesne tehu. A na druhy den som zacala vecer o 22. vracat a drzalo ma to do konca 4. mesiaca 😂 moj doki ma na PN nenechal. Dohodli sme sa, ze budem normalne chodit do prace a zit aby som len nelezala doma a nepozorovala sa. Teraz som v 30tt. Pokus sa nejako doma zamestnat aby si nemyslela len na to jedno. Velmi ti drzim vsetko co mam, aby ti to dopadlo stastlivo a v zdravi. Drz sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre