Určenie pohlavia

lubenkabili
9. feb 2013

Babulky, práve som sa dozvedela trik na zistenie pohlavia. Od 13tt sa v moči totiž nachádza hormonálna látka, ktorá reaguje na sódu BB rôznym spôsobom a teda: vymočíte sa do pohárika a do ďalšieho pohárika si dajte sódu bikarbónu a potom tú sódu močom zalejte. Ak vyšumí čakáte chlapca, ak nevyšumí čakáte dievča. Všetkým, čo to skúšali to doteraz vyšlo. Držím palce! Na overenie, to môžu skúsiť aj maminy, čo už pohlavie majú potvrdené.

sisaha
9. feb 2013

@lubenkabili 😀 😀 no to som zvedava na reakcie

anjelicek26
9. feb 2013

@lubenkabili - nefunguje ;) PH v moci je prilis individualne a je jedno, co cakas... my sme skusali a napriek ukazkovemu pipiku by sme podla toho testu mali mat babu.

janesa1984
9. feb 2013

ten test je blbosť jak mraky. aj ja by som mala čakať podla tohoto testu babu a bude to chlapec. Aj môj muž by mala byť regulérna baba kedže ju ocikal aj on (zo srandy) 😉

swarovski
9. feb 2013

@lubenkabili od 10 tt si môžeš dať s presnosťou na 99,5 % urobiť test pohlavia z krvicky. Robia to v genetone, stojí to cca 80 eur a my sme to absolvovali. Výsledky sú do 5 dni 🙂

ustrachana
9. feb 2013

odporucam geneton, da sa to zistit aj skor ako v 10tt 🙂

lubenkabili
autor
9. feb 2013

ok, super...toto napísala jedna baba na FB, a tam všetky mamičky písali, že im to vyšlo 😀 a čo je, alebo kde je ten geneton?

moon321
9. feb 2013

vidim,ze niektore zeny su nedockave...sak babo sa samo ukaze.neviem kam sa ponahlaju..

cuculiatko88
9. feb 2013

podla tohto testu by som mala mat dievca a bude chlapec 🙂

lubenkabili
autor
9. feb 2013

..už som si to našla 😉

radko23
18. feb 2013

a neni to skor naopak

sharka17
4. mar 2013

😀 tak toto som veru ešte nepočula. ale je to zábavné 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre