V 5. týždni bol vidieť len gestačný vak

29. máj 2023

Ahojte dnes som bola u gynekológa a videl mi len gestacny vak 21mm povedal že plod ešte neni vidieť že mám prísť až za dva týždne ked nebudu komplikácie. Nasadil mi utrogestan. Aj mám hnedý výtok. Stretli ste sa stym niektorá že sa plodik vyvinul a bol vidieť či mám už len dúfať ? Ďakujem

ninka99865
29. máj 2023

Kamoska bola 5+5 a bolo vidieť iba obal.. šla si zbytočne skoro. Držím prsty

autor
29. máj 2023

@ninka99865 neviem nerozumiem tomu posledný menzes som mala 13.4. Podľa kalkulačky mi vychádza 7tt a doktor mi povedal že som tak v 5tt

sandyan
29. máj 2023

Nemala si posunutu ovulaciu?? Drzim palce, isla si naozaj zbytocne skoro, cisty stres...ale bude dobre uvidis💜

domka222
29. máj 2023

To by si musela mať výrazne posunutú ovuláciu. Prázdny vak,špinenie a o dva týždne menej. Ak bola ovulácia normálne a nie neskôr, tak aspon veľkosť vaku by mala sedieť. Už len čakať,čo z toho bude. Veľa šťastia 😉

ninka99865
29. máj 2023

A ovulaciu si mala odsledovanu?

ivik4
29. máj 2023

Ja som tak mala kazde z 3 tehotenstiev
Ovulaciu mavam ovela neskor,tak preto

autor
29. máj 2023

@sandyan neviem práveže kedy som ovuláciu mala 😂 ďakujem krásne dúfam že bude všetko ok ❤️

autor
29. máj 2023

@ninka99865 nemala práveže ani neviem kedy som ovulovala ale jedno viem že menzes mi vždy chodil ked som dostala menzes 13.4 tak vždy 13.5 som ho znova dostala neviem ako sa počíta ovulacia

autor
29. máj 2023

@domka222 áno povedal mi že sa uvidí za dva týždne tak uvidíme ale pevne verím že to bude ok nestresujem sa zatiaľ 🙏🏻❤️

matulik123456
29. máj 2023

Ja som mala posledny menzes 16.4 a dnes by som mala byt 6+1 , na ultrazvuk som bola 5+4 a tiez bolo vidiet iba gestacny a zltkovy vak bez plodu … teraz vo stvrtok mam ist zas

viki_00
29. máj 2023

Ja som bola 5+4 a bol vidieť iba zltkovy vak, išla som 6+1 a už bolo vidieť srdiečko, drzim palce veľmi🍀

dagas
22. sep 2023

Ahoj ako si dopadla? Ja by som mala byť podla ms 5,6tt a podla veľkosti vaku 4,2 tt. 🤷 ale cyklus som mávalaa niekedy 33 niekedy až 38 dní

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre