V koľkom týždni vám bolo vidieť na sone plod?

5. máj 2022

Ahoj zienky 🙂 mám otázku na Vás . V kolkom týždni tehotenstva Vám bolo na sone už vidieť plodik ? Myslím gestacny vak a v nom plod

jaskolka
5. máj 2022

V 7 tt, aj srdiečko

autor
5. máj 2022

@jaskolka Ďakujem za odpoved 🙂 ja som bol včera na sone (ale sone veľmi skoro ) 3tt +4 cca a bol na sone gestacny vak prázdny , tak som stresovala . Je to moje prvé tehu . Bol som u doktorky preto na takom skorom sone lebo kvôli liekom

levandulova111
5. máj 2022

Moju dcéru bolo vidno na prelome 5.-6.tt... v 4.tt tiež len prázdny vak, o týždeň tam už bola bodka 🥰.. so synom som sa neponáhľala, to som šla nejak v 8.tt a to tam bolo tiež už srdiečko... Teraz, ak mi nepríde ms 🤞, tak pôjdem asi až za týždeň k dr.. síce mešká ešte len druhý deň, ale testy vyzerajú byť pozitívne, podľa appky som začala 5.tt, tak by som ešte týždeň počkala, nech je vidieť viac 🥰

bolarazjedna
5. máj 2022

3tt+4 znamená, že menzes ti má prísť o 3 dni, mnoho žien vtedy ešte ani pozitivny tehotensky test nemá, resp. ani im nenapadne to spraviť. Takže ak ti už videla gestačný vak, tak možno ste aj počali bábo o pár dní skôr. Na plodík je ešte veľmi skoro, ale o 2 týždne by si už mala mať tam aj s bijucim srdiečkom 🙂

levandulova111
5. máj 2022

@bolarazjedna takže v podstate aj ja som mohla mať pri dcére posunutú ovuláciu, keď som po týždeň meskajúcej ms bola ešte len v 4tt? Ms som mala vždy pravidelnú...

autor
5. máj 2022

@bolarazjedna ono ja mám PCO , MS skoro vibec nemavam a ovuláciu len málokedy . Teraz som brala lieky na ovu no a podľa bazálne teploty prebehla už na 8den cyklu 😬a na 9 dpo už bol na teste pekný viditeľný duch😁veľmi skoro prebehla tá ovu . Ja hneď stresy že či by už nemal byt aspoň nejaký mini plodik 😅tak uff ukludnili ste má baby .

autor
5. máj 2022

@levandulova111 drzim ti palce 🥰potom nápis ako si pochodila 🥰

levandulova111
5. máj 2022

Ďakujem 🙏❤️ aj tebe držím silno prsty, aby bolo všetko v najlepšom poriadku ❤️
No dúfam, že nezabudnem dať vedieť 😅 ja mám deravú hlavu a ešte aj školu popri práci 😅😅😅

autor
5. máj 2022

@levandulova111 Ďakujem 💜bude to pre mna síce dlhé čakanie a stresovanie sa 😄ale snáď to bude v poriadku.
Fuha tak to máš riadne toho teda , pripomeniem sa 😄

fraev
5. máj 2022

V 4+4tt gestačny vačok s bodkou potom v 8tt plodik

kvietok2021dt
5. máj 2022

7tt no napisane v papieri mam 6/6 dnes uz bolo aj embrijko a akcia srdiecka tiez

autor
5. máj 2022

@kvietok2021 jeeej gratulujem 🥰🥰

kvietok2021dt
6. máj 2022

dakujem❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre