V ktorom týždni tehotenstva podľa vás som?

julka97646
9. mar 2020

Ahojte baby 2.2.2020 som mala poslednu MS. Ovulaciu som mala 10.2, 11.2 MS som mala dostať 29.2 no nedostala som lebo som si na teste teste nasla // . Chcem sa vás opýtať v ktorom týždni by som mala byť? Ja som počítala že v 5tom týždni ale presne to neviem. Neviem či sa to počíta od ovulacie alebo od poslednej MS. A este sa chcem opytat kedy doktor uvidi na sone plod?Ďakujem za každú odpoved😉

mima1
9. mar 2020

Asi 5tyzden cca
Moze vidiet v 6 ale aj 8tyzden zavolaj do ambulancie a sestra ta objedna nech nechodis skoro

kova85
9. mar 2020

ahoj, tehu sa ráta od poslednej ms. AK máš v mobile apku ms kalendár a tam si nastavíš, tak ti presne ukáže v ktorom týždni si. Srdiečko býva tak cca od 6 - 7 tt. je to individuálne

pani_holubova
9. mar 2020

@julka97646 ja som na tom tak isto ako ty, ráta sa to od prvého dňa poslednej menštruácie 🙂 ja mám ukončený 5 týždeň a začala som 6. K doktorovi sa chystám 27.3. aby bolo už niečo viac vidieť 🙂 v tom 7-8 týždni sa odporúča .

whatever1
9. mar 2020

@julka97646 Podľa dátumu poslednej ms si 5+1 čiže prebiehajúci 6ty týždeň tehotenstva.

marion30
9. mar 2020

Cca 5ty týždeň,k lekárovi je dobré ísť až tak okolo 7-8 aby videl niečo už ❤️

veronika1234512345
10. mar 2020

Tak ako vyššie kočky píšu.
Skôr ako 7,8tt anj nechoď.

domikl
10. mar 2020

@julka97646 ahoj no my sme skoro na presno; 2.2. Posledná MS; ovuláciu som mala približne 12.-13.2.2020. A už som bola u lekára (mám k tomu totiž iné starosti ešte ) a bolo vidieť len gestacny váčok v tom čase odpovedajúci 5tt. Teraz podľa MS by mal byt 6tt 🙂 gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre