Vymiznutie niektorých príznakov v 10. týždni

12. júl 2023

Ahojte. Som 9+6tt a vymyzli mi niektoré priznaky. Napr už mi nebýva ráno vôbec zle. A ani unavená už niesom. Prsia ma boli stále ale ani bruško už nemám také nafúknuté. Prosím vás je to v poriadku alebo sa mam báť? Nemôžem ísť k DR lebo som aktuálne na dovolenke. Ale bojím sa lebo už som mala MA. Ďakujem za odpovede

januska12323
12. júl 2023

Nič to neznamená príznaky prichádzajú a odchádzajú.

deti95060810
12. júl 2023

niektoré príznaky ani vôbec nemusíš dostať - napr. ako má alebo mala tehotná kamarátka...
príznaky po čase môžu odoznieť popr. nastúpia zas iné...
užívaj si dovolenku a mysli pozitívne...

autor
12. júl 2023

@deti95060810 ďakujem. Len som sa kus zľakla. Lebo nerozmýšľal ale dnes má napadlo ze ešte keď sme odleteli tak mi strašne bolo zle a potom už vôbec nič. Sme to tretí deň a nič.
@januska12323 dakujem

marion30
12. júl 2023

Je to v poriadku aj ja som takto mala

domka222
12. júl 2023

Pozri,raz sa stratili skoro všetky a bol to MA. Pri ďalšom sa stratili,znova objavili a bolo všetko ok

autor
12. júl 2023

@marion30 ďakujem.

x_mery_x
12. júl 2023

My ked sme tiez teraz leteli na dovcu, tak mi bolo prekvapivo dobre a ako nahle sme sa vratili zase zle :D

autor
12. júl 2023

@x_mery_x mne hneď na letisku strasne zle prišlo a odvtedy nič ani tuk.

7tinka7
12. júl 2023

Neviem ale myslim si ze keby bolo zle tak by si na 90%zacala spinit krvacat teda ja som to tak mala 😪 bud rada ze ti neni zle. Momentalne som 2x tehu v 9+3 a tiez mi nic uz neni okrem bolesti a velkosti prs som jak dojna krava :/ silikony a tehu nic moc 😃😃😃

rebrambora
12. júl 2023

Bud rada.

anastazia10
12. júl 2023

Ahojte babky vcera som zistila ze cakam babo teda dufam je to tak ked test ukazal 2 ciarky a 1az 2
Nemam ziadne boleat prs nemam nic len kramy meskaju fakt mam strach ci je vsetko v poriadku som po 2 potratoch tak sa uz bojim ze je zaaujimave ze nic necitim z bolesti

autor
12. júl 2023

@7tinka7 vrav mi niečo o silikonoch 🤣🤦‍♀️

pet888
13. júl 2023

Ja mam presne toto iste,ako som dosla na dovolenku a zacal 10.tyzden,komplet odisli priznaky(len teda mi ostala bolest bruska skrz roztahujucu sa maternicu par krat do dna).Takze mega vyplasena,uplne si “uzivam”dovolenku😄,ale som sa docitala,ze po 10.tyzdni sa uz hcg moze ustalovat a s tym ustupia nevolnosti.Tak dufam,ze vsetko je ok,ale pocitam dni do poradne😂

pet888
13. júl 2023

Tu je ten clanok

autor
13. júl 2023

@pet888 ja už dlho nemám bolest podbruska za to ma kvalitné nafukuje. Ale to ze mi už zle nebolo ma vystrasilo. Ďakujem ti za článok. Som kludnejsia.

tianna
13. júl 2023

Môže to byť v poriadku a aj nemusí. Po dovolenke zbehni k dr.

autor
13. júl 2023

@tianna mam kontrolu v piatok budúci týždeň.

tianna
13. júl 2023

Držím palce, snáď je všetko v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre