Zvláštny pocit v 6. týždni

16. apr 2023

Ahojte.. je to moje druhé tehotenstvo (prvé pred 7 rokmi), vtedy som až v 9tt zistila že som tehotná a šla som hneď k lekarovi ..teraz je to trošku iné, som v 6tt, prvú kontrolu u gyn mám až za 3 týždne no ide o to, že mám veľmi zvláštny neistý pocit či je všetko v poriadku. Nič sa neboli,nič necítim žeby začínali v mojom tele nejaké zmeny. Viem že to je možno ešte skoro, ale mali ste podobne začiatky tehotenstva? Hrozne sa bojím zamlcaneho potratu,je to nejak cítiť vopred ? 😔

emma9796
16. apr 2023

To je normalne! ❤️iba sa bojis.. ja som takisto citila na zaciatku a teraz uz som v 19.tyzdni a cakame zdrave dievcatko 💕 vydrz a gratulujem

autor
16. apr 2023

@emma9796 ďakujem ❤️ bodaj by si mala pravda a je to naozaj len môj vnútorný pocit a strach 😔

gabym
16. apr 2023

Joj ja som sa tiež celé tehotenstvo strachovala, hlavne prvé týždne kvôli potratu. Potom okolo 27tt som si tehotenstvo začala užívať, bábätko zdravé tak som už nakupovala veci a tešila sa.. V 31tt bum preeklampsia, išlo nám o život v 32 tt som porodila akútne sekciou. Týmto chcem len povedať že priebeh neovplyvníš. Ja kým som sa bála bolo všetko ok, bezproblémové tehotenstve a potom keď som už nič zlé nečakala stalo sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre