Bolesti podbruška v 15. týždni

iwet666
9. jún 2013

Ahojte, chcem sa spytat ci je bolest alebo skor taky tlak v podbrusku pri kychnuti alebo zakaslani znakom zvacsujucej sa maternice, alebo je to nieco vaznejsie. dakujem

matrix87
9. jún 2013

@iwet666 rastie ti maternica 🙂 u mňa stačí, ked sa trocha prikrčím, ked kýcham alebo kašlem...

iwet666
autor
9. jún 2013

to som rada presne v tychto situaciach to citim aj ja 🙂 len sa trosku obavam, ale upokojila si ma , dakujem 😅

raza
9. jún 2013

@iwet666 neboj, to nič, len ako píše matrix - keď ideš kýchnuť,alebo zakašlať, tak sa trošku prikrč, resp.zohni, aby si nemala napäté bruško 😉 pekné tehulkovanie prajem 😉

libertine
9. jún 2013

@iwet666 mne sa to tiez stava, ked napriklad kychnem, tak ma niekedy zaboli to svalstvo maternice. snazim sa kychat tak, aby sa to brucho do toho nezapojilo, je to take divne 😀 ale nic blbe to neni podla mna, ono sa to svalstvo po chvili uvolni a zase je to ok.

kajuska9999
9. jún 2013

Ja som tiež mala také občasné bolesti 🙂 Kýchnutie a pod ale prestalo to, ešte som mala aj bolesti v podbrušku v pravo a pichanie, ale našťastie nič vážne 🙂 Takže báť sa nemusíš

hanulka24
10. jún 2013

ja sa vam tiez musim postazovat...sucitim uplne s vami:( som v 17.tt a skutocne neprijemne bolesti dole. v bruchu pichanie a maternica boliiiiiiiii, ale vydrzime vydrzime🙂 nic ine neostava. ked doki povedal, ze je to ok, tak nerobim ziadnu paniku. uz len tie pohyby keby som citila...🙂

p_etrisha
10. jún 2013

@iwet666 Dakujem za tuto otazku 🙂 Akurat som si tak kychla, ze som myslela, ze mi maternicu vyvali von, tak som sa zlakla...A ze idem sa spytat a vtom som kukla a tato otazka 🙂 Tak som pokojnejsia, ked to teda po kychani moze byt tak 😅

stevka25
30. júl 2013

aj ja sa pripajam tiez ma v poslednej dobe picha dole ako keby pri vajecnikoch a som s toho dost nervozna neviem ci ist alebo nie k lekarovi

tinnky
31. júl 2013

@stevka25 mna tiez zvykne pichat, sice to nie je vkuse ale mala som aj 3 dni po sebe, co ma pichalo, ale to si vbabatko robi miestecko. Moj doki povedal, ze pokial to nie je neznesitelny krc, je vsetko v poriadku. pocit ako pred menzesom je uplne normalny

simonne1
5. aug 2013

mne sa to stalo len raz, ze ma zacalo vpravo dole pichat v kratkych intervaloch. Dost som sa zlakla, kedze som 1x tehotna. Tak dufam, ze je to len tou maternicou.

hhrdza
31. dec 2018

Ahojte, som v 8tt.. (ešte som nebola tehu) kychla som si a v to prudká bolesť v podbrušku. Horzne som sa vylakala. To že bruško bolí, ako keď som mala menštruáciu viem, ale toto ma prekvapilo. Celkom som sa vystrašila

kristinagyetvenova
18. júl 2019

mna napríklad zvikne boliet podbrušku aj vtedy ked kýchnem ale niekedy aj vtedy ked prechadzam sa zničoho nič je to moje prve babo ale ked som sa spitala lekara povedal že to je normalne tak vtedy som sa upokojila pretože ked ma tam bolelo pozerala som sa vnoci pod seba lebo som sa bala

kristinagyetvenova
18. júl 2019

poslednom čase ma trápi nespavost viete mi poradit ??? som v 15 tom týždny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre