Komunikujeme cez kopančeky

janka1989ya
4. jún 2014

Ahojte ,kedy ste začali cítiť kopance tak dosť intenzívne ?
Ja teraz keď som v pohohe že ležím v gauči tak cítim zdá sa mi ,že viac kopančeky som 23tt a keď bábätku niečo hovorím tak vtedy ako keby to vnímalo 😵
Neviem ,či je to tak ,alebo aj u Vás to tak bývalo ??(viem ,že je to individuálne) ale skúsenosti sem 🙂
Ďakujem

mimi8814
4. jún 2014

😊 ked som sama a oddychujem, tak maly sa mi venuje, vrti sa, kopka, prevaluje sa, ale ked som s viacerymi ludmi,rozpravame sa, ked chodim a hybem sa, tak spinka a ani sa nepohne😉 este na tatinka reaguje, ked sa mu prihovara a hladka brusko tak zacne kopkat😃

janka1989ya
autor
4. jún 2014

@mimi8814 haha vie čo robí 🙂

nagulinka
4. jún 2014

my kopkáme, ked mamina pozerá Búrlivé víno, kedže čakáme chlapca, asi ako každý chlap vyjadruje svoj názor na tento typ programu 🙂
.... a ešte... keďže som učiteľka a niekedy musím zvýšiť hlas, tak sa mi tiež ujde kopanček v zmysle akože mama nerozčuľuj sa, nerobí mi to dobre 🙂

janka1989ya
autor
4. jún 2014

@nagulinka 🙂 tak to moje keď ide BV tak nič ,tak naozaj to bude asi baba ,no tatinko sa má načo tešiť 🙂

borkavan
4. jún 2014

@janka1989ya môj si dnes napr. vybral kopančekom meno. 😀 Mu hovorím, no čo budeš Adamko? a čakala som a nič. síce predtým ma kopkal. A potom mu hovorím a čo tak Lukáško a hneď kopanček a potom môj hovorí LUKAS a on tiež kopanček. takže Lukáško alebo LUKAS. uvidíme. 🙂

janka1989ya
autor
5. jún 2014

@borkavan haha , vie čo chce 😉 a inak pekné meno si vybral 😉

majusik26
5. jún 2014

@janka1989ya ahojky ja som v 19tt a male stale kopka 🙂 az rozmyslam ci aj spinka 😉 rano,poobede,vecer proste stale aj v aute a vidno to pekne aj na brusko ako kopka a dnes som dostala taku poriadnu necakanu az som podskocila🙂

janka1989ya
autor
6. jún 2014

@majusik26 haha 🙂 a vieš už čo to bude ? 😉 ale tie kopančeky sú milé len včera ma tak začalo kopať ako futbalista :D

majusik26
6. jún 2014

@janka1989ya no v pondelok ideme na Morfo a tam sa uz dozvieme 😉

lienkaam16
6. jún 2014

Ja som v 17 tt a zatiaľ som zacítila len včera večer pri telke trochu... sa teším, keď to bude intenzívnejšie 🙂 Nádherný pocit ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre