Máte skúsenosti s tým, že ste si museli ísť po výsledky z amniocentézy osobne?

srdiecko117
4. dec 2019

Mile mamicky

Pred 3 tyzdnami som absolvovala odber plodovej vody v Lucenci vzhladom na to ze mi triple testy vysli 1:19 na Down, syndrom ,vsetko prebehlo bez problemov a dneska mi volala pani doktorka z genetiky z BB (pred odberom som bola u nej na konzultaciii) ze dneska dostala vysledky a aby sme zajtra prisli pre ne osobne,nepovedali ci pozitivne alebo nie.

Uz teraz sa strasne bojim ze preco musime ist osobne ked som citala ze kazdemu prisli vysledky postou alebo telefonicky oznamili ze je vsetko vporiadku.

Ma stym niekto skusenosti?

lyci
4. dec 2019

tie platene z krvi su postou. pre vysledky z amnio som si tiez musela ist osobne a aj podpisat tam. ale do telefonu mi povedal, se su ok, ked mi volal, aby som dosla povysledky

adulka5310
4. dec 2019

@srdiecko117 ahoj no neviem či to posielajú poštou, ale ja som bola v 2010 tom na odber v nitre a pre výsledky som si išla osobne na genetickú. Tiež som sa veľmi bála no už som bola rozhodnutá, že nech dopadnú ako dopadnú , dieťatko si necháme. Pani doktora mi hneď oznámila,, mám pre vás dve spraví jednu dobrú, druhú zlú, ktorú chcete počuť prvú a ja tu zlu, no pani bohužiaľ bude to znovu chlapec a ta dobrá je že bude úplne zdraví😁padol mi veľký kameň zo srdca a teraz ma náš miláčik 9 rôčkov. Držím palce a treba veriť že všetko dobre dopadne 💗💗💗

zuzanockamt
4. dec 2019

Mne volala do týždňa tie prvé zrýchlené a potom asi o 3-4 týždne prišla kompletná správa poštou.

srdiecko117
autor
4. dec 2019

no pravdupovediac ja som v tom strese ked mi volala ani nespytala ci su dobre alebo zle vysledky,ona mi tiez nic nepovedala,len ze prisli, a ak vieme tak zajtra aby sme prisli pre ne,tak teraz sa uz neskutocne bojim co ma tam caka

ariannazara
4. dec 2019

@srdiecko117 neboj sa myslí pozitívne. Držím prsty daj vedieť ako si dopadla ❣️

alojzova
4. dec 2019

@srdiecko117 ja si mislim ze bude babetko zdrave ver tomu

hivanik
4. dec 2019

Nas hned na zaciatku upozornili, ze vysledky len osobne...telefonicky nehovoria nikdy ......takze to nic neznamena

medulienka81
4. dec 2019

My sme tiež museli prísť osobne

majah212
4. dec 2019

Aj my sme museli prist osobne. Do telefonu nic nevravela. Vysledky boli ok

beie
5. dec 2019

@srdiecko117 prečo vlastne absolvujete takéto testy?

alojzova
5. dec 2019

@srdiecko117 tak ako to dopadlo

alojzova
6. dec 2019

@srdiecko117 tak je dietatko zdrave

srdiecko117
autor
6. dec 2019

Takze vcera sa nam konecne skoncila ta strasna netrpezlivot a ten obrovsky strach,v BB pani doktorka genetiki nam oznamila najkrajsiu spravu aku sme mohli dostat na Mikulasa a to ze nase dievcatko bude zdrave 🙂 ,vsetko je uplne v poriadku,ziadne vrodeny poruchy sa nepotvrdili

alojzova
6. dec 2019

@srdiecko117 tesim sa s tebov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre