Môžem mať suché ruky z ručného prania?

olivia2001
17. feb 2020

baby malej som prala vecičky v rukách, dala som detsky aviváž aj prások, už je tomu asi 2týždne a stále mam suche ruky aj si to natieram detskym olejčekom a aj ma to štípe občas, čo myslíte môžem to mať s toho prania v rukách ? 🤨

olivia2001
autor
17. feb 2020

Tu je foto

olivia2001
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia2001
autor
17. feb 2020
vierkainka
17. feb 2020

Áno môže, porušila sa ti ta ochranná vrstva.. Detský olejcek ak ti nepomáha, už si ho nedávaj.. Skus z lekárne vazelinu, natri si na hrubo ruky a natiahni si rukavice zimné. Také tie obyčajne strikovane ak vieš čo myslím. Ak sa ti dá tak aj celú noc, a ak nie stačí pár hodín ich mat na rukách. Nepoužívaj nič parfemovane a po každom umytí rúk, si ich trochu natri len tak na tenko a na večer nahrubo ako som už spomínala.🙂🌼Určite sa to dá do poriadku, len treba trpezlivosť.

olivia2001
autor
17. feb 2020

@vierkainka dakujem skúsim😊

kittykat22
17. feb 2020

@olivia2001 nesadol ti prasok alebo avivaz. Je to aj tym, ze je vonku zima, tak sa pokozka na rukach rychlajsie vysusi. Je podrazdena zo zimy. Ak by si nenasla vhodny pripravok doma, ktory ti zaberie, tak si kup v lekarni Reha Special. Ja som mala velke problemy s rukami a nemohla som si nicim ulavit. Az tento krem - zlepsenie po 1 natreti.

olivia2001
autor
17. feb 2020

@kittykat22 nikdy som take problemi nemala iba teraz ako som tehotna joj.

maria1678
18. feb 2020

@olivia2001 skús atrix krém, bežne z drogérky, ten je prefektný, mne pomohol aj na popraskané ruky

maria1678
18. feb 2020

@olivia2001 daj si hrubú vrstvu a rozdiel budeš vidieť ihned po vsiaknutí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre