Práca na 3 zmeny alebo maródka v 15. týždni

roni200
23. sep 2013

Ahojte.Pracujem cez personálnu agentúru pre jednu automobilovú firmu.Som v 15.týždni.Robí sa tu na 3 zmeny.Nútia ma robiť nočné na vlastnú zodpovednosť alebo ísť na PN.Ani jedna možnosť sa mi nepáči.Bojím sa,že nočné ublížia drobcovi a na PN nie je dôvod.Zákonník práce nechráni agentúrne ženy,či čo?!Máte s niečím podobným skùsenosti?Poprosím o radu.Už neviem ako ďalej.

roni200
autor
25. sep 2013

Takže oddnes som oficiálne na PN, lekár si vymyslel diagnózu. V agentúre mi povedali, že sa mi ešte v priebehu 2-och týždňov dajú vedieť, či sa pre mňa nenašlo miesto, ale s tým, že by som musela robiť nočné. Ale už som sa rozhodla, že túto "úžasnú" ponuku odmietnem a radšej zostanem doma. Ďakujem za všetky vaše rady a príspevky.

dankatvrda
30. sep 2013

@rora tak presne na tomto istom som aj ja,ako keby som to pisala.a teraz doma sa idem zblazniť od nudy

rora
30. sep 2013

@dankatvrda aj ja som sa nudievala, ale tak oddychovala som no 😀 som si to uzivala, predsalen, som to brala ako taku dlllllllllhu dovolenku, ved sa clovek este narobi dost 🙂 skus si najst na teraz nejaky konicek 🙂

roni200
autor
30. sep 2013

Ahojte žienky.už je to úplne vyriešené!minulý týždeň mi poslali z agentúry výpoveď,že automobilka už ma nepotrebuje.zatiaľ som na PN,ale otázne je,či ma na nej nechá po zbytok tehotenstva.teraz ma čaká návšteva úrad práce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre