Test pohlavia dieťaťa

lenuska1547
5. mar 2013

Prosím Vás, máte niekto skúsenosť s http://www.otehotnenie.sk/product/test-pohlavia...
Dá sa tomu veriť? Ak máte skúsenosť s niečím iným Vy, o čom ste presvedčená že funguje dajte mi prosím vedieť....

zuzana909
6. mar 2013

@lenuska1547 nekupuj si, je to zbytočné 😉
ja som si ho robila a výsledok bol taký, že aj chlapec aj dievča vôbec sa nedalo presne určiť pohlavie, presnejší je podľa mňa až neskôr a to ti už aj lekár povie čo to je 🙂
pohlavie sa určuje podľa farby buď ružová alebo modrá a ja som mala výsledok taký do červena, takže vyber si

adrioska
6. mar 2013

@lenuska1547 neda sa tomu verit...vela ludom vyslo opacne pohlavie, nez sa im potom narodilo... ☹

lenuska1547
autor
6. mar 2013

Ok, ďakujem pekne, nebudem to kupovať 🙂 počkám si, a nechámm sa prekvapiť 🙂

zaraaa
6. mar 2013

@lenuska1547 asi by som tiež počkala lebo niekedy ti ani doktor na 100% nevie povedat pohlavie dietatka,a nie to ešte volaky test,podla mna zbytočne vyhodene peniaze,za ktore si môžeš niečo kupiť pre babetko 😉

altaya
11. mar 2013

ahoj, ja som si ten test robila minulý týždeň, (sme 20tt) a vyšiel ružový, no o 5 minut sfialovel... tak neviem.

dukokatka
27. mar 2013

skus si vypocitat podla toho cinskeho kalendara.mne to vyslo aj mojim kamoskam.

anuskaaprazko
27. mar 2013

@lenuska1547 ja som nemala tento ale tiez z mocu a mali sme taku ruzovu do fialova - podla skaly ze dievcatko 🙂 a mame chlapiska ako buk 😀

doliva
27. mar 2013

určite by som nedala 33eur za ten test šetri si peniažky na iné veci o chvýľu sa to predsa len dozvieš 😉

lucka127
17. feb 2014

Ja som skusala gender maker objednala som ho priamo z ameriky pri tretom babu vyslo mi jasne dievca a hadaj co mame chlapceka a ja krava som nakupila vsetko ruzove,tak som to potom aj krasne so slzami predavala..never tomu !:DD::D

kinluska
24. feb 2014

u mňa vyšlo dievčatko a je to nakoniec chlapec 🙂 ale je dosť možné, že som si to robila príliš skoro, mala som ešte dva týždne počkať. mala som zrejme v moči ešte príliš málo mužských pohlavných hormónov.... mojim kamarátka to vyšlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre