V 28. týždni necítim pohyby - stalo sa to aj vám?

nesssa23
17. feb 2020

Ahoj baby začínam 28 týždeň a včera aj dnes necítim pohyby bola som dnes u doktora srdiečko bije. Inak kopala stále tak sa pýtam ci aj vy ste zažili?

strapec
17. feb 2020

@nesssa23 ked si bola u dr a srdce bije tak sa neobavaj, aj moja ma obdobia, že je proste lenivá a ja som z toho na nervy a na druhý deň to dobehne a kope ako drak 🙂

deti95060810
17. feb 2020

zažila...všetko bolo Ok
ja som nepočula bábo mesiac...

haaadanka
17. feb 2020

@nesssa23 aj mne sa stávalo, ale ja som mala Angelsound, tak som nemusela bežať zakaždým k lekárovi... niekedy sa malý vôbec nehýbal, no na druhý deň sa vykopal dosýta 😅

leuska15leuska15
17. feb 2020

@nesssa23 niekedy vraj pomôže napiť sa velkeho poharu vody a babo sa pohne 🙂

mon01
17. feb 2020

Ja som si dala čokoládu, keď sa my zdalo ze sa dlho nehýbe, to zabralo 😁

esther282
17. feb 2020

Zmrzlina zabera🤷‍♀️

angel200
17. feb 2020

@haaadanka Aj ja ho mam 🙂 Pouzivala som pri malej , super vec 😊

nesssa23
autor
17. feb 2020

@deti95060810 ďakujem

nesssa23
autor
17. feb 2020

@strapec lebo kopala od 16 týždňa to to je moje 3 tehotenstvo tak som zostala v šoku

nesssa23
autor
17. feb 2020

@haaadanka len problém je ze ona od včera nehýbe ani dnes preto sa bojím keď sa nebude ani zajtra pôjdem ešte do nemocnice radšej

nesssa23
autor
17. feb 2020

@leuska15leuska15 skúšala som všetko ani na Sone sa nepohla iba srdiečko jej bilo preto mam strach

nesssa23
autor
17. feb 2020

@mon01 skúšala som sladkosti a nič

leuska15leuska15
17. feb 2020

@nesssa23 ťažko sa radi na toto. Aj mne sa to stalo viackrát, mala som totálne stresy a babo sa potom pohlo...ale mala som spolubývajúcu na izbe v nemocnici, ktorá takýmto spôsobom o babo v 5.mesiaci prišla. Nechcem strašiť,ale v tomto prípade kúpa Angelsounds asi pomáha, proti stresom určite

mimibb
17. feb 2020

Skus ju zobudiť-keď som mala podobne obdobie tak som si buď ľahla na chrbát a zadržala na chvíľu dych... Mala sa pohla... Pri tretej zabral drastickejsi spôsob-tresla som lyžicou o hrniec pri bruchu..drobuľa sa zľakla a pohla sa...

sapetka
18. feb 2020

@mimibb pre boha🙈

mimibb
18. feb 2020

@sapetka áno pre Boha, ale tehotenstvo som mala komplikovane v neustálom strachu o malu, takže mi to vtedy prišlo byť ako "záchrana"... Kto nezažil, nepochopi

kikulienkadd
25. feb 2020

Ahoj,ak sa ti niečo nezdá,radšej treba ísť k lekárovi alebo na pohotovosť. Mne sa v 35.tt synček omotal pupočnou šnúrou a bol koniec. Netreba sa báť,že to bude vždy takto, ale ani veci podceniť. Prajem všetko dobré 🍀

adrianna23
10. mar 2020

@nesssa23 no ako? Rozhybalo sa bábo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre