V ktorom týždni vám prešli nevoľnosti?

dejna077
30. okt 2013

Ahojte chcela by som vediet co ma zhruba este caka som 13+5tt takze cerstvo v II.trimestri a od 6tt mi byva nevolno od 10tt vraciam. Teraz uz len tak 1x vecer ale tazko mi byva cely den po jedle. Kedy sa vam ulavilo presli nevolnosti prestali ste vracat. A bolo to pozvolna alebo zo dna na den?

veronika141
10. mar 2016

@martina27777 no iba vtedy mi nebyva zle keď niečo papam ..napapam sa vydrzi to tak 10 minut niekedy aj menej a potom zas

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka161
15. mar 2016

Mne začali tak v 6 , 7tt ...a trvali asi tak do 13-14tt ...čo som sa naplakala nad wc misou že už nevládzem ...bože to bolo 🙂

martina27777
17. mar 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@veronika141 to je zvlastne skor by som povedala, ze zene byva zle praveze ked je 🙂

veronika141
17. mar 2016

@martina27777. Podla toho čo papa 🙂 ja hoci čo nespapam🙂

eva.ballester
29. mar 2016

@martina27777 Ty si tehotna? Lebo ja som tomu tiez nemohla uverit, az ked som to zazila. Cim som bola hladnejsia, tym mi bolo horsie, takze liek bol hocico zjest, u mna dokonca nepomahalo ani ovocie, skor nejake pecivo a nieco hutnejsie 🙂

martina27777
8. apr 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@eva.ballester no tak to mozno aj mna raz caka, ze to pocitim na vlastnej kozi 🙂 boze uz aby to bolo..

dejna077
autor
14. apr 2016

Takže krpata má o chvíľku dva roky. Takže vracalaa som posledný krát 17+5 ale napinalo ma v podstate do konca tehotenstva a aj po. V 26tt som sa vydávala a a teda napinalo ma aj počas obradu veľmi vesele. Pretrvalo mi to pri každom strese alebo tazsom jedle počas celého tehu a aj teraz po ňom. Cuch mám stale ako stoparky pes. Všetky kým tehulkamco trpia. Po pôrode to určite ustúpi. Držte sa.

dejna077
autor
14. apr 2016

Inak mne zaberalo keď mi ostávalo zle voda s o sirupomz čiernych ríbezlí a citrónom a potom zelené orbit cukríky

dianna3571
15. apr 2016

ahojte baby..no ja musím povedať že som od sameho začiatku tehu nemala vôbec žiadné nevoľnosti 🙂 teraz som v 24tt a stále bez nevolnosti 🙂 jesť nám chutí a kilečká máme o 6viac,takže zatial,samá pohodička 🙂

dianna3571
16. apr 2016

ahojte baby..no ja musím povedať že som od sameho začiatku tehu nemala vôbec žiadné nevoľnosti 🙂 teraz som v 24tt a stále bez nevolnosti 🙂 jesť nám chutí a kilečká máme o 6viac,takže zatial,samá pohodička 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre